2703
2553
عنوان

اتفاق عجیب امروز صبح بارداروترسونیادنمیخوام مدیون کسی بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 92 پست
فک کنم اینا از این هستن ک خیلی دعا و اینا میکنن کلا خیلی به این چیزا اعتقاد دارن

اره اگه دعا واینا کنی طرفت میان ولی اگه اینکارارونکنی هیچوقت طرفت نمیان

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
فک کنم اینا از این هستن ک خیلی دعا و اینا میکنن کلا خیلی به این چیزا اعتقاد دارن

این و نمیدونم ولی خالش ترسیده بهش گفته برو جنه ام انقد عاشقش بوده رفته ولی گفته اجازه بده گاهی بیام ببینمت و خالش میگفت تایه مدت چندوقت یبار حس میکردم یکی پیشمه یاداره نگام میکنه

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برامون تعریف میکنی

اره 

من متوجه شدم شوهرم از در زد بیرون که یکی در خونه رو زد رفتم باز کردم در و دیدم یه پسر بچه جلو دره (خونه ما تو یه محله ایه که کلا دوتا بچه هست و اپارتمانمونم اصلا کسی بچه نداره)

ازش پرسیدم شما گفت من راهمو گم کردم تا اومدم جوابشو بدم دیدم از پله ها دوید رفت من با خودم میگفتم این کی بود اومدم تو خونه در و که بستم رفتم سمت اتاق خواب که دیدم یکی داره پشت سرم میاد تا برگشتم دیدم یه مرد بود دوید رفت تو آشپز خونه امون منم رفتم دنبالش 

یهو با صدای شوهرم بیدار شدم که چته چی شده  من دیدم خودم دارم جیغ میزنم

شوهرم رفته بود پایین دیده بود سوئیچ ماشینش نیست برگشته بود به فاصله دو سه دیقه من همچین خوابی دیدم 

بهدش برام تعریف کرد که نیم خیز نشسته بودی و تو خواب حرف میزدی و ترسیده بودی 

2720
اگه مطمئنی توهم نبوده حتما جن بوده، قبل خواب آیه الکرسی و چهارقل بخون، و زیر بالشتت حرز ابی دجانه بذ ...

مطمینم توهم نبوده حتی ساعتم چک کردم مثل سرت پایین هست یه لحظه یکی کنارت ردمیشه منم توخواب حس کردم کسی کردم کنارمه صدام زدچشام باز کردم یه لحظه دیدمش برگشتم گوشیمونگاه کردم دیدم ساعت شش ونیم هست دوباره خوابیدم

2714
تو تاپیک قبلی که گفتی از شوهرت جدا شدی چیجوری شوهرت خونت بود

شوهرم با بچه سفرن خونه نیست شوهرم بنا به دلایلی همه اموالش داده من جداشدیم اما قصدمون اینه فعلا کسی نفهمه پسرم امسال کنکورداره ازطرفی هم نودونه درصد برمیگردیم 

اره حرفت یکم ارومم کرد بخدا یه چیزیایی میشنومم میخام سکته کنم از ترس چون من همش تنهام

ن بابا نترس بعضی وقتا انسان اینجوری میشه الان دیروز ظرف میشستم احساس کردم چندبارصدام کردن اصلا توجه هم نکردم به خودم گفتم حتنا همسایه طبقه بالاست اینجوری خودتو متقاعدکن طرفت نمیان چیزای ترسناک نگانکن بحث جن واینانکن خودت کم کم یادت میره بخدا من خودم خیلی ترسوام ولی میگم بابا خرافاته اینا بخدا ی مستندی خوندم میگن دعا واینا میان طرفت فقط پناه ببر به خدا همین

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
دقیقا ..منم هر وقت بین خواب و بیداری هستم خیلی توهم میزنم و حسشون میکنم  یعنی سایه میبینم آدم و ...

من قرص الپرولوزام میخوردم توهم میزدم ولی دیشب حتی یه استامینوفن هم نخوردم توهم رو درک میکنم صبح بودمطمینم بیدارشدم قبلا تجربه نداشتم جز دیشب وتوهمین هفته که بوی جیگر میومد

2706