2703
2553
عنوان

اتفاق عجیب امروز صبح بارداروترسونیادنمیخوام مدیون کسی بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 92 پست

شاید جن عاشق بوده. بهش جن بغل خواب هم میگن.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شمال بودم تو جنگل بودیم دم غروب بود رفتم اون طرف تر راه برم دیدم شوهرم گفت میای بغلم کنار رودخونه بشینیم منم نشستم حتی تکیه دادم بهش بعد رفت برگشتم پیش بقیه گفتم شوهرم کجاست دیدم از طرف مخالف میاد با چندتا ازمردهای فامیل هرچی پرسیدم گفت بخدا با اینا رفتن چوب جمع کنم از حال رفتم از ترس 

2720
من خودم یه بار صبح شوهرم رفت سرکار من خواب بودم یه خوابی دیدم که اگه شوهرم بیدارم نمیکرد صددرصد سکته ...

نه عزیزم بیدارشدم چشام روباز کردم مطمینم دیدمش اصلا شک ندارم گوشیم برداشتم ساعت روچک کردم اول حس کردم کسی روتشک هست بعدصدازدیه لحظه چشام بازکردم دیدمش 

من اینوخیلی دلم میخواد تجربع کنم

یه حسه بدیه دوسندارم یا بعضی وقتا خواب و بیدارم بدنم انگار خشک میشه نمیتونم تکون بخورم میدونم فلج خواب نیست انگاریکی دست و پام و گرفته

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺

من یه مدت به خاطر میگرنم قرص میخوردم که تحت نظر دکتر بکد . بعدا فهمیدم این قرصها توهم زاست بعصیاش. و تو اون روزا این حالتها برام پیش میومد خیلی هم شدید . شبها همش فکر میکردم یکی دهره فشارم میده و دستاشو رو بدنم احساس میکردم خیلی واضح . به دکترم گفتم گفت باید تحمل کنی تا دوره درمانت کامل بشه ولی من نتونستم 

2714

حتما خونه جن هام توسیل وبارون خراب شده اومدن خونه انسانها میخوان ی چند روزی بمونن

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
یه حسه بدیه دوسندارم یا بعضی وقتا خواب و بیدارم بدنم انگار خشک میشه نمیتونم تکون بخورم میدونم فلج خو ...

فلج خواب روتجربه کردم نه فلج باشه انگارکسی روم نشسته بودم اونزمان ۲۳سال ایناداشتم خونه روعوض کردیم دیگه تجربه نکردم

2706