1507
1411

صبح زودوقتی بیدارشدم ساعت روچک کردم ۶:۳۰دقیقه بود خواب بودم حس کردم یکی اومده کنارتختم حسش میکردم تنها بودم غیرازخودم هیچ کس نبودبچه هام با.باباش رفتن توهمین حین حس کردن صدام زدن اسمم روباجان یه صدای خیلی کلفت ودورگه نمیشدواضح بفهمی چی میگه همون موقع سریع چشام بازکردم یه مردگنده بود که موهاش قهوه ای بود عین دوزانو نشسته دستاش روتخت باشه خیلی سریع درعرض دوثاتیه ناپدید شد اصلا هم نترسیدم من خیلی ترسوام 

ابلفضل😫😓😓😓😓😓😱😱😱😱😰😰😰

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1517
1334

ادم وقتی تازه از خواب بیدار میشه هیچی حالیش نیس گلم من خودمم همینطورم ولی تا حالا اینجوری شو ندیده بودم 

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
1403
1508