1421
1389
عنوان

اتفاق عجیب امروز صبح بارداروترسونیادنمیخوام مدیون کسی بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1133 بازدید | 92 پست

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390
تو تاپیک قبلی که گفتی از شوهرت جدا شدی چیجوری شوهرت خونت بود

شوهرم با بچه سفرن خونه نیست شوهرم بنا به دلایلی همه اموالش داده من جداشدیم اما قصدمون اینه فعلا کسی نفهمه پسرم امسال کنکورداره ازطرفی هم نودونه درصد برمیگردیم 

اره حرفت یکم ارومم کرد بخدا یه چیزیایی میشنومم میخام سکته کنم از ترس چون من همش تنهام

ن بابا نترس بعضی وقتا انسان اینجوری میشه الان دیروز ظرف میشستم احساس کردم چندبارصدام کردن اصلا توجه هم نکردم به خودم گفتم حتنا همسایه طبقه بالاست اینجوری خودتو متقاعدکن طرفت نمیان چیزای ترسناک نگانکن بحث جن واینانکن خودت کم کم یادت میره بخدا من خودم خیلی ترسوام ولی میگم بابا خرافاته اینا بخدا ی مستندی خوندم میگن دعا واینا میان طرفت فقط پناه ببر به خدا همین

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒
دقیقا ..منم هر وقت بین خواب و بیداری هستم خیلی توهم میزنم و حسشون میکنم  یعنی سایه میبینم آدم و ...

من قرص الپرولوزام میخوردم توهم میزدم ولی دیشب حتی یه استامینوفن هم نخوردم توهم رو درک میکنم صبح بودمطمینم بیدارشدم قبلا تجربه نداشتم جز دیشب وتوهمین هفته که بوی جیگر میومد

1376
ن بابا نترس بعضی وقتا انسان اینجوری میشه الان دیروز ظرف میشستم احساس کردم چندبارصدام کردن اصلا توجه ...

درسته اونایی که سمت دعا  نویسی و جادو و سحر میرن خیلی این چیزا میبینن چون اصولا این سحرا به کمک جن عملی میشن ووقتی شما اجازه میدید دعا بنویسن یعنی اجازه دادید که جن ها وارد دنیای شما بشن و چون جن بد هستن آزارتون میدن واذیت میکنن تنها راهشم توکل و توسل وقران خوندنه 

میگویند" آدمهای خوب را پیدا کنید،وبدها را رها"                        اما باید اینگونه باشد،                   "خوبی آدمهارا پیدا کنید وبدی انهارا نادیده بگیرید"   " هیچ کس کامل نیست "
درسته اونایی که سمت دعا  نویسی و جادو و سحر میرن خیلی این چیزا میبینن چون اصولا این سحرا به کمک ...

اره واقعا اینطوریه ینی من تاحالا ی بارم سمت دعا واینا نرفتم تاحالا

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒