2733
2734
عنوان

جاریم

264 بازدید | 12 پست

سلام تازه عضوشدم تورو خدا بیاین کمک

من با این جاری فوضولم چجوری رفتار کنم 

درسته ما بعد از برادر شوهر کوچیکه عروسی کردیم و شوهر من از شوهر اون بزرگتره ومن کوچک تر از جاریمم و اونا ۳ سال زودتر از ما عروسی کردن و  باشوشو ده سال تفاوت سنی داریم  ولی خب آزارم میده این حرفای جاریم ، یعنی هر کی بهش میگه بچه بیار برمیگرده سن شوشو رو به رخ من میکشه و میون جمع بهم میگه شوهرت پیر شد تو کی بچه میاری در حالیکه من یه بار ازش نمیپرسم شما کی بچه میارین ولی چند بار این حرفو گفته  

شما بگین من چجوری جوابشو بدم 

جوابشو چند بار کوبنده دادم ولی هر بار فقط جوابارو  خبر میبره برا برادر شوهر  

برادر شوهره هم چند تا میذاره روش خبر میبره برا مادر شوهر و خواهر شوهر  یعنی سر این اخلاق مضخرفشون تا حالا چند بار میون دوتا داداش رو بهم زده بعد جالب اینجاس برادر شوهرم برگشته پیش مادر شوهرم به شوشو گفته زنت میخاد میونه مارو بهم بزنه ببین چه حرفایی میزنه  بعد هیچ کدوم از حرفای زنشو نمیزنه هیچ ، طرفداریشم میکنه جوری که مادر شوهرم و خواهرشوهرم حرفاشو باور میکنن و باهام سرسنگینن 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو هم الان حرفا و كاراي اونو گفتي اما مال خودتو نگفتي 

من اصلا ازش نمیپرسم قصد بچه دار شدم دادن یانه در حالیکه اگه اطرافیانداز بپرسن سن شوهر منو پیش میکشه  و اینه که منو ناراحت میکنه

2738
من اصلا ازش نمیپرسم قصد بچه دار شدم دادن یانه در حالیکه اگه اطرافیانداز بپرسن سن شوهر منو پیش میکشه ...

حرفايي كه تو جواب كوبندت بهش زدي و اونم رفته خبرچيني كرده منظورمه 

شما بازيو بلد نيستين، اونا بهت حرف ميزنن يا ساكتي يا جواب بدي ميدي كه خودت ميشي بده. بايد جوري جواب بدي كه بشينه سر جاش ولي نتونه ازت اتو بگيره. و در ضمن به كسي از خانواده توهين نشه از جمله شوهرش 

به حاریت بگو بجه اوردن به سن مرد نیست به سن زنه بگو من هنوز،وقتم زیاده توباید عجله کنی

همینارو هم میگم ولی بازم سری بعد همین حرفارو تکرار میکنه و تو خانواده پخش میکنه

شما بازيو بلد نيستين، اونا بهت حرف ميزنن يا ساكتي يا جواب بدي ميدي كه خودت ميشي بده. بايد جوري جواب ...

همون دیگه شوشو چند سری گفته بهم میگه زبونت تلخت کار دستت میده 😑