2726
عنوان

دلم خیلی گرفته😔

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 55 پست

دقیقا یکی از دوستام سر مامانش تموم کردن!!

هنوز ندیدمش ک واسم توضیخ بده دقیق چیشد ولی گفت مامانش هی ن اورد اونم رفت😕

هیچوقت خودتون رو بخاطر عقاید دیگران عوض نکنید حالا هرکس ک باشه😡
استادتر هیچ وقت برای انتخاب شوهرت گریه نکن بذار اون بیاد طرفت اگر اومد که اومد اگر نیومد ببخشیدا بگو ...

بازم مردی ک من بتونم دوستش داشته باشم هست؟😔

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیفهمم واقعا چرا بعضی از پسرا اینطورین!!!

سر یه چیزی ک مامانشون میگه

حتما انگار باید گوش کنن😒

هیچوقت خودتون رو بخاطر عقاید دیگران عوض نکنید حالا هرکس ک باشه😡

به خدایی که می پرستی هست به خدا هست نکن اینکارا قوی باش قوی باش محکم باش بذار اون بیاد سمتت خواهش میکنم حرفم گوش بده اشتباهات منو نکن الان همون کارام برام سرکوفت شده کسی وه بچه ننه باشه بعدا خودت زجر میکشی یکم قوی باش خواهر من

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
2728
اینم منو ندیده الکی قشرق ب پا کرده ک نمیخوامش و ....😔من هیچ مشکلی ندارم از هرلحاظ خودم و خانوادم از ...

پسره بخوادت خودش اوکی میکنه... شوهر من همیشه میگفت مامان من خدای روی زمینه قلبش پاکه اون اگه بگه نه حتما حکمتی توش بوده و ازدواج نمیکنیم ولی در آخر چی شد؟ ما مال هم شدیم و رو سیاهی به زغال موند

تمام دین من استوار ماندن و به هر بادی به باد نرفتن است
نبینم دوستم غصه دار باشه😔 چیشده خواهری؟؟ خودش گفت میخوام تمومشه؟

باور میکنی اصلا حرف هم نمیزنه؟😔هیچی نمیگه

فقط اخرین بار گفت ک جریان چیه 

الانم ی کلمه حرف نمیزنه

ی بارم سه ماه پیش همین بحثا پیش اومد ولی حداقلش این بود ک بهم گفت ک چی شده و باهام حرف زد ولی الان انگار بخاطر اینکه باز دلش نلرزه حتی نمیخواد باهام حرف بزنه تو سکوت تمامش کنه!منم آدمم!چطور شروع کردن دوتاییه ولی تمام کردن تکیه؟؟؟😔دلم میخواست حداقل بعد اون همه علاقه ی صادقانه باهام قشنگ خدافظی میکرد😔

چه بهتر که الان رفت!!  مرد بی عرضه بعدا زندگیت جهنم می کنه همین طور که الان جلوی مادرش نتونست ب ...

خودمم اینجوری فکر میکنم بعد دوباره قاطی میکنم و میشینم زار زار گریه میکنم🙁

باور میکنی اصلا حرف هم نمیزنه؟😔هیچی نمیگه فقط اخرین بار گفت ک جریان چیه  الانم ی کلمه حرف نم ...

عجب ادم نامردیه

ادم گریه کنه عذاب بکشه ولی دیگه سراغ این ادما نره

خیلی بی انصافه که

نمیفهمم واقعا چرا بعضی از پسرا اینطورین!!! سر یه چیزی ک مامانشون میگه حتما انگار باید گوش کنن😒

والا من دخترم ولی جراتم خیلی از اون بیشتره!😔

ولی دلم خنک شد ی بار بهش گفتم میدونی وقتی دو نفر ک عاشقن بهم نمیرسن مشکل چیه؟گفته خب لابد نشد دیگه!گفنم نه دیگه زمانی نمیشه ک یکی از طرفین بی عرضه باشه!😒گفت اااا مثلا من بی عرضه م؟گفتم نه فعلا مشخص نیس ولی اگه نشه اره تو بی عرضه ای!😒

عجب ادم نامردیه ادم گریه کنه عذاب بکشه ولی دیگه سراغ این ادما نره خیلی بی انصافه که

برا همینه ک دلم داره آتیش میگیره

حداقل بهم میگفت،من همیشه باهاش منطقی بودم حتی بهشم گفتم اگه قرار بود راهمون جدا شه اگه هرچی شد 

به خودم بگو!رودرواسی نکن.ما با عشق شروع کردیم با عشق هم تمام میکنیم.ما قول دادیم بهم.😔نباید تهش اینجوری میشد😔

خودمم اینجوری فکر میکنم بعد دوباره قاطی میکنم و میشینم زار زار گریه میکنم🙁

کسی که رفتنی باشه آخر می ره !!!  چون اراده نداره عشق نداره!!!!

بهتر که الان رفت تا بعد با یه بچه بخواد بره و تو رو با یه قلب شکسته و جسم فرسوده و روح داغون ترک کنه!!!!

به خدایی که می پرستی هست به خدا هست نکن اینکارا قوی باش قوی باش محکم باش بذار اون بیاد سمتت خواهش می ...

منم از اون روزی ک روزه سکوت گرفته،سکوت کردم

هیچی بروز ندادم ولی دلم عجیب شکسته!دو سال و نیم کم نیس!😔

اره میدونم ولی دلم حالیش نیست با خودم همش میگم دیگه کسی نیس ک مثل اون بشناسم و منو بلد باشه و منم د ...

برای چی خانوادش باشمامخالفند؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
کسی که رفتنی باشه آخر می ره !!!  چون اراده نداره عشق نداره!!!! بهتر که الان رفت تا بعد با یه ب ...

میدونی اون با بچه بازیاش کارمونو خراب کرد وگرنه بخدا راحت درست میشد!

بی فکریاش همه چیزو خراب کرد!ما قرار بود بگیم کسی ک دوست هردومونه بهم معرفیمون کرده!خوبم پیش رفتیم ولی آقا ی دفعه گند زد و رفت حقیقتو گذاشت کف دست مامان جونش اونم بدتر شد و گفت عمرا بذارم!یکی نیس بش بگه اگه تو نگی مامانت از کجا میخواد بفهمه ما خودمون همو پیدا کردیم؟!مگه همه چیزو باید ب مامانت بگی؟!😒

2706