2726
عنوان

دلم خیلی گرفته😔

492 بازدید | 55 پست

سلام.شبتون بخیر

بچه ها دلم شدید گرفته!از بس گریه کردم میگرن گرفتم و سرم از درد داره میترکه!

کسیکه دوستش دارم و علاقمونم دو طرفه بوده

ب اندازه من برای عشقمون تلاش نکرد 

یعنی چطور بگم،مطیع خانوادشه خصوصا مامانش 

جرات نمیکنه رو حرفش حرف بزنه و از انتخابش دفاع کنه!الانم انگار همه چیز داره تمام میشه😔

حس مرگ دارم!ینی بازم میشه کسی رو دوست داشته باشم؟شماها تجربه داشتید؟

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم اوه کلی عاشق شدم ولی الان یادم نیست اولیش وی بود اخریش کی خخخ فقط ب شوهرم میفکرم دوسش دارم  اره بابا چرا نشه پیچیده اش نکن من نتوستم  هزارنفر دیگم تونستن توام مبتونی

مادرشوهر من‌بدون اینکه من و ببینه مخالفت کرد و به شوهرم‌گفت اصلا دلم رضا نیست... هیچ کدوم از پسرهاش رو نگذاشت به عشقشون برسن و همش نه آورد

تمام دین من استوار ماندن و به هر بادی به باد نرفتن است
درکت می‌کنم آجی خیلی سخته واسه آرامش دلت دعامیکنم😔

😔از ی طرف میگم خوب شد ک شناختمش و فهمیدم مامانیه و بلد نیست از انتخابش دفاع کنه از ی طرفم دلم عجیب براش تنگ میشه

وقتی فکر میکنم دیگه نیست نفسم بند میاد😔

گلم هنوز باهاش تموم نکردی داری میپرسی میشه کس دیگه رو دوست داشت!

منم تو موقعیت تو هستم یجورایی

ولی با خودت فکر کن شما با این پسر رابطت اینحوری شد ممکنه با پسر دیگه هم همینجور بشه

واقعا ازدواج کردن سخته خیلی سخته

به جر زن و شوهر خانواده هاهم هستن با دخالتاشون😒

هیچوقت خودتون رو بخاطر عقاید دیگران عوض نکنید حالا هرکس ک باشه😡

چه بهتر که الان رفت!!  مرد بی عرضه بعدا زندگیت جهنم می کنه همین طور که الان جلوی مادرش نتونست بایسته اگه ازدواج هم می کردی نمی تونست جلوی دخالت هاشون بایسته!!! پیرت می کردن!!!

هم خودش بی عرضه بوده هم خانوادش بی فرهنگن!!!

خدا رو شکر کن که رفت !

اگه منطقی فکر کنی باید خدا رو شکر کنی که همین جا داره رابطه تون تموم میشه، این آقا پس فردا تو زندگی ...

شما ازدواج کردید؟یکم اینجوری فکر میکنم بعد دوباره انگار یادم میره و میشینم گریه میکنم ک چرا وقتی ی قدم مونده بود رضایتشونو بگیریم با بچه بازیش گند زد ب همه چیز😔

اگه مامانش اینقدر براش مهمه بزا همین الان تموم شه وگرنه تو زندگی جونتو می گیره پسری که وابسته مادرش ...

اره میدونم ولی دلم حالیش نیست

با خودم همش میگم دیگه کسی نیس ک مثل اون بشناسم و منو بلد باشه و منم دوستش داشته باشم😔

استادتر هیچ وقت برای انتخاب شوهرت گریه نکن بذار اون بیاد طرفت اگر اومد که اومد اگر نیومد ببخشیدا بگو به درک واقعا بگو به درک چنین پسری که نتونه بخاطر تو بایسته به درت نمیخوره تجربه کر م که میگم 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
گلم هنوز باهاش تموم نکردی داری میپرسی میشه کس دیگه رو دوست داشت! منم تو موقعیت تو هستم یجورایی ولی ...

مامانش همه چیزو خراب کرد😔

مادرشوهر من‌بدون اینکه من و ببینه مخالفت کرد و به شوهرم‌گفت اصلا دلم رضا نیست... هیچ کدوم از پسرهاش ...

اینم منو ندیده الکی قشرق ب پا کرده ک نمیخوامش و ....😔من هیچ مشکلی ندارم از هرلحاظ خودم و خانوادم از اونا سریم ولی نمیدونم چرا مامانش اینجوری میکنه😔

2706