2726
عنوان

کی اسم باکلاس بلده

347 بازدید | 19 پست

باردارم ولی جنسیت بچمو نمیدونم اسم خودم زهرا و شوهرم امین هست میشه اسم دختر یا پسری که به خودم یا شوهرم بیاد معرفی کنید فعلا آریان و سلین رو در نظر گرفتم

همین الان که  داری میخونی خواهش میکنم ی لبخند بزن به دنیا ی خودت حال دلتو عوضش کن 

الان ميان اسمايي ميگن كه بيشتر شبيه اسم شبكه ماهواره هستن😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الان ميان اسمايي ميگن كه بيشتر شبيه اسم شبكه ماهواره هستن😐

وایی عاشقتم دقیقا همینه😄😄😄😄😄😄😄

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
خب نه آريان نه سلين اصلا به زهرا نمياد كه

اشکال نداره بیشتر دوست دارم قشنگ باشه

همین الان که  داری میخونی خواهش میکنم ی لبخند بزن به دنیا ی خودت حال دلتو عوضش کن 

انتخاب اسم سلیقه ست 

ممکن اسمی از نظر کسی با کلاس باشه ب قول شما

ولی نظر شخص دیگه  خیلی هم بی اصالت !!!!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

😍😍😍 اسم بچه هام هلن و کارن 

اینا هم ارتمیس ارتین ارشین ارشینا ارسام  😑 دوسشون دارم 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
اشکال نداره بیشتر دوست دارم قشنگ باشه

خب بهم نیان مشکلش چیه من ایدام شوهرم محمد 

بچه هام هلن و کارن اسمشون ب ما نمیاد اما ب هم میاد 

تو ام ی جوری بزار ک اسم بچه هات ب هم بیان 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
حس میکنم اسمی که به زهرا بیادو قشنگ هم باشه نیست

نظرت نظرمه 

زانیار بد نیس  

آراز

نیایش

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
2706