1662
1605
آره من زیر نظر ایشون هستم واقعا کارشون عالی ودقیقه

مطبشون کجاست.چه روزای مطب هستن کجا زایمان میکنند.من ۳۶هفته قبول میکنن؟؟

وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست.خدا جونم امیدم به خودته.الهی شکر

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660
1668

من زیرنظرشون بودم فقط میخاستن بچاپن نتیجه نگرفتم

خیلی هم معطلی داره اصلا ب بیمار احترام نمیزاره من ساعت 4میرفتم 10نوبتم میشد

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉
اتفاقا خیلی با وجدانه چرا اینجوزی میگی

شاید واسه شما اینجوری بوده ولی خدا خودش شاهده من که حلالش نمیکنم

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉

هدیه ما به شما مادر خوش سلیقه و خلاق

k4q7uzrk    متن کد تخفیف را در سبد خریدتون اعمال کنید و ۱۰ هزارتومان تخفیف ویژه کاربران نی نی سایت دریافت کنید.به مدت محدود..

زیر انداز عکاسی روند رشد

استیکر تم مناسبات سال اول نوزاد

لباس های ست مادر و نوزاد

بهترین لحظات سال اول فرزندت رو جشن بگیر و آلبوم عکس یادگاری بساز 

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

تم های عکاسی نوزاد/محصولات عکس ماهگرد/ جشن های سال اول نوزاد {لینک سایت در پروفایل من}