2726
عنوان

اضطراب جدایی دختر یازده ماهه م

3124 بازدید | 24 پست

مادرا کسی بوده بچه ش اضطراب جدایی گرفته باشه علایم ش چیه؟ دختر من فقط می خواد من بغلش کنم وقتی بیداره هیچ کاری نمی تونم بکنم حتی از اتاق خارج بشم گریه می کنه و دنبالم می دوه، سالن و اتاق تو در تو هست کاملا دید داره ولی بازم گریه می کنه باید با خودم ببرمش خیلی راحت راه میره ولی هی میاد لباس منو می کشه، با خودش بازی می کنه ولی من باید کنارش باشم. امروز فکر کردم نکنه اضطراب جدایی گرفته باشه؟  در حالیکه من همش پیششم سر کار هم نرفتم😥 میشه راهنمایی م کنید. تشکر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم این اضطراب کاملا طبیعیه، پسر من هم از شش ماهگی شروع شد تا ۱۹ ماهگی ادامه داشت از همه بیشتر هم در ۱۸ ماهگی به اوج خودش رسید، علتش هم اینکه بچه ندیدن مادر رو به معنی نابودی مادر میدونه و دچار اضطراب میشه

وابستگیش یه مقدار زیاده سعی کن گاهی روزها بزای پیش کسی که میشناسه بچت اونو ده دقیقه باون تنها بمونه کم کم ساعتش رو بیشتر کن

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

نه دختر منم همینجوره طبیعیه دوس نداره تنها باشه ولی خونه پدرشوهر یا پدر خودم که میریم شلوغ پلوغه راحت بازی میکنه چون میدونه تنها نیست دنبال من اینور و اونور نمیاد

آااااامد بهار جان ها😍😍😍😍و اینک حکومت فروردینیا😍😍😍😍👑👑👑👑👑

فکر میکردم ۱ سالش بشه خوب میشه اما نشد

به هیچکاری نمیرسم همش نق میزنه و گریه میکنه

یه دقیقه دم ظرفشویی دو تا ظرف بخوام بشورم انقدر گریه میکنه که

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
پسرم پیرم کرده اونم ده ماهو ده روزشه همش چسبیده ب من بغل هیچکس نمیره با هیچکس نمیمونه

دقیقا مثل دختر من، دختر من ده ماه و ۲۲ روزش هست باید بغلش کنم با یه دست جارو کنم با یه دست غذا بپزم و ظرف بشورم یک لحظه زمین بزارم گریه می کنه و از من آویزان میشه. حتی دستشویی با خودم می برم😣

من میرفتم دستشویی اونقدر گریه میکرد تا بالا میاورد، ولی الان که از این سن عبور کرده میاد پشت دستشویی میشینه تا من بیام بیرون، باهاش دالی بازی کن، و عروسک رو قایم کن بعد دوباره ظاهر کن بذار وقتی عروسک زیر پارچه هست لمسش بکنه و ببینه که فقط دیدن نیست، براش تو خونه آواز بخون که از صدا به وجود شما پی ببره

خواهرزاده من دوسالش اینطوریه مدام دنبالش مامانش حتی میره دسشویی هی میگه مامانم کو میره صداش میکنه گریه میکنه

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2706