2737
2734

من چهارده هفتمه ی حسا ریزی دارم نمیدونم خودشه یا نه🙄

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من كه ١٨ هفته م چيزي حس نميكنم 

من  ی چیزی حس میکنم نمیدونم بگم مثل چیه انگار ی نبض ضعیف در حد دو سه دونه یهو سمت راستم حس میکنم

هفته بیست تازه حس کردم.خیلی خفیف.اون نبضی که میگی حرکت بچه نیست عزیزم منم داشتم.اون شریان های خونی هستش که اطراف رحمه بخاطر جریان بیشتر خون ثچار نبض میشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738
من بارداری اولم هفته هفده انگار یه حباب تو دلم میترکید. الانم تازه هفته ۶ هستم. 

آره دقیقاا ی جور ریزو ضعیف ولی من دوسه بار حس کردم یعنی خود بچس؟؟؟؟

هفته بیست تازه حس کردم.خیلی خفیف.اون نبضی که میگی حرکت بچه نیست عزیزم منم داشتم.اون شریان های خونی ه ...

واقعا؟ی کوچولو امیدوار شدم گفتم نشونه سلامتیشه

آره دقیقاا ی جور ریزو ضعیف ولی من دوسه بار حس کردم یعنی خود بچس؟؟؟؟

عزیزم فکر کنم هفته ۱۴ یه کوچولو زوده.  اگه حرکت بچه باشه کم کم تبدیل به ضربه میشه. باید ببینی همین احساست تکرار میشه یا نه

عزیزم فکر کنم هفته ۱۴ یه کوچولو زوده.  اگه حرکت بچه باشه کم کم تبدیل به ضربه میشه. باید ببینی ه ...

چون تکرار شد سوال پیش اومد برام...یبار آخر شب حس کردم یبارم الان

2706