2737
2739

شما چقدر میدادین  ؟

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اندازه نداره که هر چقدر میلش بکشه

زیاد بخوره بالا میاره    کم بخوره  خوب وزن نمیگیره

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2731
بین 60 تا 90 

من چهل میدادم   یعنی خیلی کمه ؟البته  دیشب  همش یک ساعت و نیمه بیدار بود   خودمم احساس کردم کمشه

زیاد بخوره بالا میاره    کم بخوره  خوب وزن نمیگیره

والا ما تو بیمارستان به نوزادا شیر میدادیم استادمون گفت هر چقدر میلش میکشه

40روزه که یه بچه شیرخواره

نوزاد نیس که اصلا چهل روزه

اون بالا اوردنش هم برا اروغگیری نامناسب و پوزیشن نامناسب بعد شیردهی هست

2738
پسر من تازه به دنيا اومده بود شبا ١٢٠ سي سي مي خورد. البته فقط شب به شب شير خشك ميدادم

کل شب ؟

هر ۳ساعت ۹۰تا بده من از۱ ماهگی دخترم تا الان ۹۰تا میدم خوب هم‌وزن گرفته

پس منم از امشب کم کم زیادش کنم     

گفتم شاید خیلی بشه   ممنون که جواب دادی

پس منم از امشب کم کم زیادش کنم      گفتم شاید خیلی بشه   ممنون که جواب داد ...

کم‌کم نکن یهو ۹۰ تا درست کن ببین میخوره اگه خورد دیگه ۹۰تا بده

قربوونت عزیزم وظیفه بود

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼