2726
عنوان

ابروی پسرم شکافته یه لحظه بیاید

431 بازدید | 8 پست

گفتن نیاز به بخیه داره البته سطحیه شکافش.

میشه بخیه نزنم بنظرتون؟ خیلییییی خیلییییی وحشت داره از اینکه بی حرکتش کنن رو‌تخت. برا واکسن دو سه تا ماما میگرفتنش تا بتونن واکسنو بزنن از‌گریه کبود میشه. 

بخدا موندم چکنم؟

خودمم این اتفاق برام افتاده باید بی حرکت وایسی امپول رو بزنن بی حس بشه ، بعدشم خود بخیه، از طرفی اینقدر میترسم حرکت کنه بره تو چشمش

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخیه بزنی بهتره،چند سالشه

پسر من ۱۸ ماهشه ابروش خورده بود به میز بخیه زدیم

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈

نزن یکمی عسل بزن جوش میخوره 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
بخیه بزنی بهتره،چند سالشه پسر من ۱۸ ماهشه ابروش خورده بود به میز بخیه زدیم

۲سال و سه ماهشه تقریبا

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
۲سال و سه ماهشه تقریبا

اگه بخیه نزنی،هر وقت دستش بخوره به ابروش طفلی زخمش میشکافه،عذاب میکشه

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈