2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
میشه کامل توضیح بدین چندتا خوردین . بعد چندتا دوره نتیجه گرفتین

گلو کوفاژو شبی یدونه میخوردم کلومیفن از شب سوم دوتا تا پنج شب خوردم همسرمم شبی یدونه کلومیفن میخورد شب پونزده پریودی رابطه داشتیم هشت ساعت بعدش هاش سی جی دوتا زدم و ده روز بعدم دوتا پروژسترون زدم

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
گلو کوفاژو شبی یدونه میخوردم کلومیفن از شب سوم دوتا تا پنج شب خوردم همسرمم شبی یدونه کلومیفن میخورد ...

ممنون که با حوصله جواب دادین برام دعا کنین باردارین این ماه طبیعی نشه میرم محرک بگیرم دوتا هم سقط داشتم

گلای وانس چیه؟ میشه توضیح بدین من یه دوره لتروزول خوردم نتیجه نداد

گلای وانس هم ی مدل متفورمینه رفتم تو اینترنت در موردش خوندم نوشته بود برای تخمدان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان خوبه 

عزیزم با ی دو ره مصرف ی قرص نا امید نشو قرصتو ادامه بده شاید دکترت تشخیص داده برات لتروزول خوبه 

من تو قرص ها فقط از کلومیفن خوشم نمیاد 

چون ی ماه بدون اجازه دکتر خوردم کیست زدم 

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
ممنون که با حوصله جواب دادین برام دعا کنین باردارین این ماه طبیعی نشه میرم محرک بگیرم دوتا هم سقط دا ...

مشکلت چیه ک باردار نمیشی خانوم گلی 

اگ تهرانی میخوای دکترم و بهت معرفی کنم یکم پول پرست و بد اخلاق هست ولی من جودب گرفتم

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
گلای وانس هم ی مدل متفورمینه رفتم تو اینترنت در موردش خوندم نوشته بود برای تخمدان پلی کیستیک و تنبلی ...

من روزی دوتا متفورمین میخورم اخه قبلی هایی که سقط شدن ماه اول میشد اینبار که درمانم معلوم شده نمیاد پلی کیستیکم هستم برام دعا کن خیلی ناراحتم زود نتیجه بگیرم

مشکلت چیه ک باردار نمیشی خانوم گلی  اگ تهرانی میخوای دکترم و بهت معرفی کنم یکم پول پرست و بد ا ...

من شکل سقط داشتم پیش دکتر رزاقی میرفتم میخوام زود باردا بشم محرک بگیرم دکتر معرفی کن شاید برم؟ جز عارفی

2706