2733
2734
عنوان

چجوری خونه دار بشیم مستاجری سخته...

325 بازدید | 23 پست

پنجاه میلیون پول و طلا دوهم داریم بیشترش از وام ازدواجه .صد میلیون چجوری جور کنم بزارم روش بشه اپارتمان کوچیک خرید .ممنون میشم راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه فهمیدی عزیزم به منوبگوماهم مثل شما۵۰میلیون پول وطلاروهم داریم نمیشه تایه مقداجمع میشه بازدوباره گرون میشه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

برید وام مسکن یکم بگیرید هم خودت هم همسرتون

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

اگه اطراف شهر جاهای دورتر باشه فکر کنم با کمتر از ۱۵۰ هم بشه. ما یه زمین گرفتیم ۱۲۰. وام نمیدن؟

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
2738
مام دقیقا۵۰ داریم ولی هیچ کاری نمیتونیم باهاش بکنیم 😭

مای مثل ما😢😢😭😭

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706