2733
2734

دخترم همش صورتشو چنگ میندازه همش دستاش تو صئرتشه یا بینیشو میماله مخصوصا موقع خواب   اصلا صورتش خشک نیست جوشم نزده . چیکار کنم؟؟ همش باید ناخناشو کوتاه کنم وگرن صورتش پر خط میشه

مینا قری هستم

از موقعی ک بدنیا اومد تا الان ک 3ماهشه این عادتو داشت ک دستاش تو صورتش باشه . شیر میدم دستاش ی لحظه هم پایین نیست . بعضی بچه ها انقدر بی حرکتن موندم چرا دخترمن انقدر دست و پا میزنه 

مینا قری هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستکش نخی دستش کن دختر من تا 6ماهگی اینجوری میکرد الانم که 16ماهه هس اگه ناخناش بلند شه خش میندازه😑

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2728
دستکش نخی دستش کن دختر من تا 6ماهگی اینجوری میکرد الانم که 16ماهه هس اگه ناخناش بلند شه خش میندازه😑

وای تا اون موقع من دیونه میشم . کشته منو این دستاش

مینا قری هستم
از موقعی ک بدنیا اومد تا الان ک 3ماهشه این عادتو داشت ک دستاش تو صورتش باشه . شیر میدم دستاش ی لحظه ...

دختر من که موقع شیر خوردن پاهاش تو دهن منه با دستش بینیمو میکنه با اون دست هم پهلومو نشگون میگیره گاهی خوشم میاد از کاراش ولی گاهی خستم دیونم میکنه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
دختر من که موقع شیر خوردن پاهاش تو دهن منه با دستش بینیمو میکنه با اون دست هم پهلومو نشگون میگیره گا ...

ای جان . من فکر میکردم فقط دختر من اینجوریه . پس باید تحمل کنم

مینا قری هستم
ای جان . من فکر میکردم فقط دختر من اینجوریه . پس باید تحمل کنم

اره دیگه شیرینیشون به همین چیزاس

2738

الهی عززززززیزم سه ماهه شد کوچولوت 

خدا رو شکر مینا جان 

در جریان تاپیک هات بودم 

دستکش دستش کن 

ما هم غافل میشدیم صورتش رو چنگ میانداخت 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
الهی عززززززیزم سه ماهه شد کوچولوت  خدا رو شکر مینا جان  در جریان تاپیک هات بودم  ...

فدات بشم اره خیلی زودگذشت.  دستکش نمیذاره دستش باشه هی غر میزنه . 

مینا قری هستم