2737
2734

فقط پول يا خيلي مهم طلا

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
به غیر از پول سکه میشه(کامل، نیم، ربع) سکه پارسیان میشه، سکه گرمی هست، طلا و... من که بیشتر نمیدون ...

بله خب ولی درنهایت ایناهم پولم 

من فک کردم منظورت وسیله س وگرنه سر عروسی خودم 5تا ریع سکه اوردن 

دوتا هم پارسیان البته

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
ببین برای عروسی شما چی آوردن اگه طلا دادن همون قدر ببر اگه پول دادن حساب کن الان بیشترش رو ببر

برای عروسی ما پدر و مادرش سکه بهار ازادی اوردن

مادرشوهرم اینا میگن ما عوض رو میخواییم بدیم

یعنی الان از دو سمت کادو براش میبرن هم خانواده همسرم، هم من و همسرم

بله خب ولی درنهایت ایناهم پولم  من فک کردم منظورت وسیله س وگرنه سر عروسی خودم 5تا ریع سکه اورد ...

درست دقیقا اینا هم پولن ولی ارزشون با هم فرق دارن یکی بیشتر یکی کمتره

درست دقیقا اینا هم پولن ولی ارزشون با هم فرق دارن یکی بیشتر یکی کمتره

خب اون بیشتر و کمتر هم به نزدیکی و دوری و نسبت با عروس دوماد مربوطه 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706