2733
2734

من خیلی سختی تو بارداری و زایمان و بعد زایمانم کشیدم  

ولی مادر بودن حس خیلی خوبیه  

یه وقتایی خیلللللی خسته و بی خواب میشی  ولی بعدش که حالت بهتر شد  

بیشتر از قبل به بچت علاقه داری  

الهی همه منتظرا این حس رو تجربه کنن

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
فارغ شدی به سلامتی مبارکه

ممنون  

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظر من بچه داری سختترین و شیرین ترین کار دنیاست

اره واقعا   ولی دو سه ماه اول واقعا سخته

من دیشب خواب دیدم یکی از دوسنام که مشکل نازایی داره یه بچه داره خیای خوشحال بودم کاش خوابم به واقعیت ...

خدا کنه دختر عمو منم بچه دار شه 

2738
من بعد 12 سال با آی وی اف باردار شدم درست دو هفته بعد دنیا اومدن بچم بابابزرگ نازنینم رو از دست دادی ...

عزیزم   دلگرم  به بچت باش  

منم با بی کسی بچمو بزرگ کردم  حامله بودم   وای که خیللی سخت گذشت  

من مادرم فوت شده   بی کسی هلاکم کرد

سلام عزیزم من هم دقیقا شرایط بارداریم مثل شما هست سابقه خارج رحم و الان خیلی نگرانم بیش از حد. از سونو میترسم. کلی هم منتظر بودم برای منم دعا کن.منم درد میکنه همون لوله که خارج رحمی توش بود نگرانم 

سلام عزیزم من هم دقیقا شرایط بارداریم مثل شما هست سابقه خارج رحم و الان خیلی نگرانم بیش از حد. از سو ...

منم این دردو داشتم    نگران نباش  خدا کریمه