2737
2734

سلام بچه ها لطفا کمکم کنید همسرم بازاریه و به دلیل حجم سنگین کارش بداخلاق میشه از شب عید کلی کرد تا الان خیلی بی مهر و محبت شده اصلا انگار نه انگار من یه ماه دیگه زایمان میکنم همش داره لجبازی و پرخاشگری و تندی میکنه و عصبیه... 

کل خونه ام بهم ریخته و نمیتونم هیچ کاری کنم قرار شد کارگر بگیرم که گفتم ولش کن حوصله ندارم هی باهاش حرف بزنم...

رابطه جنسی هم داریم در حد نرمال...

از شب سال تحویل کارم گریه شد تا الان یعنییه جوری حرصم میده ولجبازی میکنه که واقعا داغون میشم

چ... انگار من دشمنشم...

حالم اصلا خوب نیس و اصلا همکاری نمیکنه درکم نمیکنه...همش یه چیزی پاسه متلک پروندن داره...یه ماه پیش خیلی بهم محبت میکرد الان نمیدونم چرا اینجور شده؟؟؟ هفته پیشم بخاطر بحث و جدل هایی که داشتیم سردرد گرفتم و بیمارستان بستری شدم... با همه خوبه و بهشون محبت میکنه اما با من نه انگار من اضافه ام ... 

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شایدشمازیادی حساسی منم مثه شمام به شوهرم میگم ولی اونم میگه بخدا فکرمیکنی هورمونات قاط زدن

صماهم با شوهرت صحبت کن وهمیناروبهش بگو ،بگوکه الان بیشتربه محبت احتیاج داری

2731

اصلا درک نمیکنه 😔😔😔خیلی داغونم دوباره حسمون سرد شده خیلی ناز و نوازشم میکرد الان اصلا😔البته خیلی بچه دوسته و بیشتر از من سر هرچیزی به خودش فشار میاره.. همش میگه حرف بچه به من نزن تا روزی که دنیا بیاد... تو اتاق نی نیمون نمیره میگه اعصابم خرد میشه.. حساب دقیق روزارو داره... که کی به دنیا میاد.. اما با من بدرفتار شده... نمیفهمه که اسیب میبینم.. خیلی هم طرف خانوادشه... بخدا انقدر مشکلات داشتیم و جنگ و دعوا دیگه جون ندارم.. این مهمونی های عید هم شده مایه رنج و عذابم... حوصله ندارم

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
اگه همه اینارو وقتی یکم حالش خوبه و ارومه بهش بگی .متوجه میشه 

بخدا پریشب با بغض و گریه بهش گفتم کلا خیلی سنگدل شده چیکار کنم؟؟؟😭😭😭همش ميخواد با من بجنگه

به نظرتون چيكار كنم رابطه ام خوب بشه؟؟؟ اصلا يع جوري شده...

2738

مثلا بهش ميگم من شرايط مهموني اومدن ندارم اونم فاميلاي دور .. روم نميشه با اين شكمم بيام... اصلا نميفهمه به هر طريقي بخاطر خانوادش با من بحث ميكنه😔😭😔😭يعني كافيه اونا بهش بگن جايي بريم مخصوصا مامانش همه جونشو ميذاره براشون... اون موقع من براي خونه عموي خودم رفتن بايد تا سر حد سكته و التماس برم...

كلي سيسموني اوردم كامل ... كلي بابام زحمت كشيد يه تشكر هم نكر فكر ميكنه وظيفه اس... خيلي حرص درار شده... بعد مامانش يه كفش و يه كت تقديم كرد اونم زحمت كشيد واقعا... خواهراشم كه هيچي... البته من احتياج ندارم... اما ماشالله روشون خيلي زياده... زبونم سه متر هركدوم دارن...