2726

ميشه بگين بچتون ارومه يا نه ؟بچه من شش ماه نيمشه هنوز ناارومي ميكنه خستم كرده وزنشم ده كيلو هست !از اول كوليكي بود كي اروم ميشن ديگه ؟چه كارايي ميكنن بچه هاتون تو اين سن

دخترم شش ماه و هجده روزشه خیلی وابسته خودمه دائم در حال چرخ زدن و غلت زدنه  و خیلی شیطنت داره تقریبا میشه گفت آرومه مگه اینکه بدونه من کار دارم یا مهمون😒رفلاکسش بهتر شده ولی وزنش ۶و هفتصد هست و کمه 

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دخترم شش ماه و هجده روزشه خیلی وابسته خودمه دائم در حال چرخ زدن و غلت زدنه  و خیلی شیطنت داره ت ...

پس همسن هستن بچه هامون!من خيلي ناراحتم فك ميكنم بچم نميشناستم 😭😭😭اخه بغل همه ميره 

پس همسن هستن بچه هامون!من خيلي ناراحتم فك ميكنم بچم نميشناستم 😭😭😭اخه بغل همه ميره 

فکر میکنی اصلا این طور نیست دختر منم بغل همه میره ولی کلا بیشتر دوست داره همش بغلم باشه حتی موقع خواب تا بغلمه خوابش عمیقه همینکه میزارمش رو زمین یا تخت بلافاصله بیدار میشه ولی تو بغلم باشه تا یه ساعت میخوابه

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

وااای شوهرم یادش داده فرنی میخوره پووف کنه دردسری شده دارو و فرنی دادن بهش همش میپاشه رو لباس و نی نی لای لایش☺☺☺

وااای شوهرم یادش داده فرنی میخوره پووف کنه دردسری شده دارو و فرنی دادن بهش همش میپاشه رو لباس و نی ن ...

عزيزم ماشالله 😁😁😁روزي چن وعده بهش ميدي ؟من دوبار بيشتر نميدم اخه شيرم زياده و چرب !ب نظرت كمه ؟ب غير از فرني چيز ديگه هم ميدي ؟

فعلا فرنی میدم منتظرم این هفته ببرمش دکتر بعد طبق نظرش سوپ و ... رو شروع کنم روزی دو وعده میدادم از پنج ماهگیش دکتر گفت الان که وزنش کمه شیر خودت واجب تره یه وعدش کن فعلا