2726
عنوان

بختک

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 43 پست

من یبار تجربشو داشتم وای چقد بد بود افتاده بود روم انگار داشتم میمردم مامانم کنارم خواب بود میخواستم بیدارش کنم هرچی تلاش میکردم نمیشد  خداروشکر دیگه اتفاق نیوفتاد برام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولی من این همه برام اتفاق افتاده فقط خس خفگی و لال شدن داشتم ؛چیزی ندیدم 

خوب برای شما شاید همینه که این خانوم گفتن

ولی من کاملا اون بختک رو دیدم موها و چشمای وحشتناکی داشت

با خدا باش پادشاهی کن👑👑👑بی خدا باش هر چه خواهی کن
2728
خوب برای شما شاید همینه که این خانوم گفتن ولی من کاملا اون بختک رو دیدم موها و چشمای وحشتناکی داشت

وای چه ترسناک؛فکر کردن بهش میترسونه چه برسه به دیدنش

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
خیلی وحشتناک بود هیچوقت از یادم نمیره هر چی میخواستم داد بزنم ولم نمیکرد

من به جادو و این چیزا اعتقاد دارم چون وجود داره و تو قرآن هم هست ؛ من الان بی دلیل با نامزدم مشکل پیدا کردم و کارمون داره به جدایی میکشه و کلا از هم بدمون میاد؛تو این یه ماه پشت سرهم داره بلا سرم میاد 

من چندباری تجربه داشتم تقریبا زیاد

حتی چندبار سعی کردم جیغ بزنم که نتونستم

مدتی هست ک این حالت بهم دست میده بسم الله میگم و تاثیرشو دیدم

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏
من چندباری تجربه داشتم تقریبا زیاد حتی چندبار سعی کردم جیغ بزنم که نتونستم مدتی هست ک این حالت بهم ...

آیت الکرسی رو قبل خواب بخونید ؛یه کارد میوه خوری هم بذارید زیر بالشتتون ،من همین کارو امشب کردم 😊

آیت الکرسی رو قبل خواب بخونید ؛یه کارد میوه خوری هم بذارید زیر بالشتتون ،من همین کارو امشب کردم 😊

اره گلم چاقو رو منم شنیدم قرانم شنیدم

شاید 20 سال پیش بچه بودم داداشم یه پیر زنو دمه در میدید تو خواب میشست زل میزد ب در.یکی بمامانم چاقو و قرانو گفت ک بزاره زیر سرش گذاشت و دیگه براش پیش نیومد

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏
2706