2737
2734

سلام خانوما من هسمرم تازه ترک کرده ی هفته ای میشه تقریبا مصرف همسرم زیاد نبود بخاطر همین دردش مث بعضیا خیلی نیست ولی خب یکم اذیتش میکنه 

شما چیکار کردید تو این مدت ؟؟

همسرم هرکاری‌کرد ب۲ نخوره واسه دردش نتونست تا امروز مجبور شد ی دونه گرفت ۶ تیکه ش کرد 

منم دلم نمیخواد میترسم عادت کنه 

شما چه راه حلی به نظرتون میاد 

از کلاسای ان ای گرفته تا خورد و خوراک و کمکای روحی و اینا همه رو بهم بگید لطفا ممنون 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره منم‌ زیاد شنیدم اینو ولی خب الان هوا سرده‌میترسم سنگ کوب کنه 

دستو پاشو خیلی ماساژ بده و بگیر با دست ..غذای سبک بده بهش ..

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم 
دستو پاشو خیلی ماساژ بده و بگیر با دست ..غذای سبک بده بهش ..

مرسی عزیزم ک رهنمایی کردی 

بیشتر میخواستم بدونم چیکار‌کنم از نظر روحی بهتر شه فکرش نره پیشش

به نظرم همون کلاسای ان ای بهتر باشه واسش و آرامش تو خونه 

مرسی عزیزم ک رهنمایی کردی  بیشتر میخواستم بدونم چیکار‌کنم از نظر روحی بهتر شه فکرش نره پیشش ب ...

فدات گلم ..اره عزیزم همون بهتره ..

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم 
2738
مرسی عزیزم ک رهنمایی کردی  بیشتر میخواستم بدونم چیکار‌کنم از نظر روحی بهتر شه فکرش نره پیشش ب ...

یکی از اشناهامون اعتیاد به کراک داشت بعد با ان ای ۱۵ سال پاکی داره و اصلا سمتش نرفت دیگه . به سوهرت بگو بره کلاسای ان ای و باشگاهم بره واسه روحیش خوبه

باهمه صمیمی نیستم،توبزارپای غرورم ،من میزارم پای شعورم
یکی از اشناهامون اعتیاد به کراک داشت بعد با ان ای ۱۵ سال پاکی داره و اصلا سمتش نرفت دیگه . به سوهرت ...

اصلا کلاسارو نمیره نمیدونم چرا میگه دوست ندارم کلاسارو 

ولی باشگاهو پایه ست 

شوهرم بیشتر میگه تو زندگیم آرامش داشته باشم و با تو دعوا نشه حالم خوب باشه بهش فکرم نمیکنم ولی خب به نظرم ربطی نداره باید بره کلاسارو

اصلا کلاسارو نمیره نمیدونم چرا میگه دوست ندارم کلاسارو  ولی باشگاهو پایه ست  شوهرم بیشتر ...

اره اولش همینطوره سعی کن قانعش کنی بگو واسه خودت خوبه

باهمه صمیمی نیستم،توبزارپای غرورم ،من میزارم پای شعورم