2726

خانمان من با رفیق بازی شوهرم مشکلات زیادی داشتیم چند بار با دوست دخترای دوساش و اسنا زفته بودن بیرون و من خونه بودم یکبار دیگم کلید داده بود دوست و دوست دخترش آمده بودن خونه وقتی که من نبودم و به من دروغ گف و چند روز زندگیمون جهنم بود  و خانواده ها آمدن صحبت کردن و گف دیگه تکرار نمیکنه ولی چهارشنبه سوری منو گداشت توخونه رفت بیرون با دوسش بعد امد خونه تو گوشیش یه شماره زنگ زده بود دختر بود سیو کردم گفتم بهش نگم بعدا مچش بگیرم اما یه اتفاقای افتاد ک فهمید ...و من امار دختر رو دراوردم فهمیدم مطلقس و با دوست شوهرم دوسته و من به دهتره پیام دادم بهش هشدار دادم و اونا زنگ زدن ب شوهرم گفتن و بحثمون شد و دست روم بلند کرد و منو گذاشت خونه بابام الان ۴ روزه...و نه زنگ زده نه هیچی حتی جواب تلفنم نمیده..

دارم دیوونه میشم نمیتونم تحمل کنم 

شماها چند روز قهر خونه باباتون رفتین؟؟؟

من دوماهه سر هیچو پوچ خونه بابامم نه زنگ نه پیام نه هیچ دارم دق میکنم

زنگ نزده بهت ؟؟هیچ پیغامی؟؟

من خود شوهرم منو اورد اینجا 

حالام طلبکاره ب بقیه گفته بهش گفتم اگه بری نمیام دنبالت اما ب من گفت فقط برو خونه بابات 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب برا چی بهش زنگ میزنی؟بمون تا بترسه....

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2728
زنگ نزده بهت ؟؟هیچ پیغامی؟؟ من خود شوهرم منو اورد اینجا  حالام طلبکاره ب بقیه گفته بهش گفتم ا ...

اتفاقا شوهر منم گفته از خونه رفته دیگه نمیارمش و... 

درصورتیکه مقصر من نبودم

فقط یکبار باهم حرف زدیم که گفت دوست دارم و... اما پدرمادرم باید وساطت کنن و...

پدرمادرشم هی میگن بما ربطی نداره درصورتیکه خودشون عامل هرچی دعوان

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خب برا چی بهش زنگ میزنی؟بمون تا بترسه....

گفتم شاید بلا سر خودش اورده وقتی خیالم راحت شد دیگه زنگ نزدم..

خیلی سختمه نمیدونم چجور تحمل کنم 

خیلی بیشعوره 

گفتم شاید بلا سر خودش اورده وقتی خیالم راحت شد دیگه زنگ نزدم.. خیلی سختمه نمیدونم چجور تحمل کنم&nbs ...

الکی درگیر نکن خودتو تو این وضعیتم میگی بلا سره خودش نیاره

بذار بیاره بابا چ دله خجسته ای داری

گفتم شاید بلا سر خودش اورده وقتی خیالم راحت شد دیگه زنگ نزدم.. خیلی سختمه نمیدونم چجور تحمل کنم&nbs ...

ولش کن....بالاخره میاد سراغت بمون همونجا زبونتم پیش همه درازه ک خودش منو اورده منکه نیومدم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
اتفاقا شوهر منم گفته از خونه رفته دیگه نمیارمش و...  درصورتیکه مقصر من نبودم فقط یکبار باهم ح ...

خدا از سرشون نگذره

سوهر من دو ماهه هرجی حرف بده ب من زد 

واقعا نمیدونم جرا مهرش از دلم نمیره

خدا از سرشون نگذره سوهر من دو ماهه هرجی حرف بده ب من زد  واقعا نمیدونم جرا مهرش از دلم نمیره

منم ،بااینکه ولم کرده من همش دوسش دارم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
زنگ نزده بهت ؟؟هیچ پیغامی؟؟ من خود شوهرم منو اورد اینجا  حالام طلبکاره ب بقیه گفته بهش گفتم ا ...

عزیزم اولا زنگ نزنین و اگر خواستین برگردین توسطمشاوره برگردین .هم عیاشی میکنه هم دست روت بلند میکنه؟!

الان جلوشو نگیری بعدا بدترشم سرت میاره

متنفرم ازاین کارای مردا ،چی فکر میکنن پیش خودشون ک خانومشونو میارن میندازن خونه باباهه،اونم سره دختر ...

اره شوهرم انکارم میکنه 

امار دختره دراوردم بازم بهم میگه متوهمی و دیوونه هسی

2706