2733
2734
عنوان

درد زایمان

170 بازدید | 3 پست

چیکار کنم دردا زایمان شروع بشه؟ سر بچه هم هنو بالاس 

شما چه ورزشایی انجام دادید برای شروع دردا و پایین اومدن بچه

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 

سر بچه بالاست ک درد میخوای چه کار

بذار بچرخه

حالا مطمئنی نچرخیده؟

چند هفته رفتی سونو

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
سر بچه بالاست ک درد میخوای چه کار بذار بچرخه حالا مطمئنی نچرخیده؟ چند هفته رفتی سونو

چرخیده ولی تو لگن نیست رفتم معاینه لگن گفت سرش هنو پایین نیومده ۳۸ هفته رفتم سفالیک بود

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرخیده ولی تو لگن نیست رفتم معاینه لگن گفت سرش هنو پایین نیومده ۳۸ هفته رفتم سفالیک بود

اها خوب پس سفالیک

من۳۶ هفتمه بریچ فعلا

قبلا سفالیک بود هاا

حالا موقعش بشه خودش میاد تو لگن

یکم چهار دست و پا راه برو هر روز

پله برو بالا پایین

پیاده روی کن

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2728