2726
عنوان

بستری کوک شیر نداره بخاطر باقالا

116 بازدید | 17 پست

سلام خانما خیلی ناراحتم تایپک زدم ب مامانا هشدار بدم الان فصل باقلا هستش تو رو خدا مواظب باشید یکی از فامیلامون اومده بود خونمون چند نوع غذا درست کردیم اد زد شروع کرد ب باقلی پلو ما بهش گفتیم بچه شیر میدی  مواظب باش گفت ن من خیلی دوس دارم و فلان اصلن حرف گوش نکرد بعد یچشو شیر داد ب نیم ساعت نکشید ک بچش هی بالا آورد هی گریه میکرد آخر سر از حال رفت بی هوش شد سریع بردنش بیمارستان الان سه شبه بستری میگن تو یکی از دونه های باقلی احتمال داره سم قوی تری باشه تو زو خدا رعایت کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ممنون ازشما تذکرخوبی بود وبه جابود بعضیا به باقلاحساسیت دارن احتمالاً بچه به باقلاحساسیت شدیدداشته یکی از اشناهای ماهم اینجورشد

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
نمیدونم خبر ندارم دیگه چی هست همون فاویسم میگی 

آره اگر فاویسم باشه با همون آزمایش معلوم میشه. همه نوزادها انجام میدن.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

باقلا خیلی بده، حتی تو باغشم بچه ای که حساسیت داشته باشه بره حالش بد میشه، ما فامیلمون اورده بود خونه داشت تمیز میکرد نمیدونم مقدارش چقدر بود که حالا بچه اش بد شد، نخورده بود فقط داشتن تمیز میکردن

حالا مادر شوهرم اینا عاشق باقالی ان هی پاک میکنند هی  درست میکنند کل خونه رو بو برداشته نگرانم ...

نگران نباش. وقتی غربالگری بچه ات سالم باشه جایِ نگرانی نیست. هر چند کمی تست کنی اول بهتره. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
منم خیلی میترسم بچم چهار ماهشه امشب فقط از برنجش خوردم ب باقالی دست نزدم مادر شوهرم حالا هی دارو ب خ ...

اگر کسی این مشکل رو داشته باشه بوش هم بهش بخوره مشکل پیدا میکنه.نگران نباش .اگر چیزی میخواست بشه تا حالا شده بود

2706