2733
2734

برنامه نصف شور من تا حالا استفاده نكردم يادم رفته چه جوريه و كدوم سبد بايد ظرف بچينم لطفا هركي وارده راهنمايي كنه

ماشين من سري ٦ سه سبده 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

مشخصه ک کجاباید چی چیده شه،سبد قاشقا جای لیوان وهمه چیش مشخصه قابلمه هاروهم ک باید طبقه پایین بچینی

انـــارگُــل💐یه خونواده خوشبخت چیزی جز بهشت زود رس نیست،خداجونم ممنون بابت همه چیز❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشخصه ک کجاباید چی چیده شه،سبد قاشقا جای لیوان وهمه چیش مشخصه قابلمه هاروهم ک باید طبقه پایین بچینی

اونو ميدونم عزيزم

من منظورم برنامه نصفه شورشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2728
اونو ميدونم عزيزم من منظورم برنامه نصفه شورشه

دکمه روشن رو بزن،بعدتایمی ک میخوای بزنی رو بزن بعد یه دکمه داره بغلش نوشته یک دوم اونوبزن بعد استارت،ظرفارم مثل همیشه بچین

انـــارگُــل💐یه خونواده خوشبخت چیزی جز بهشت زود رس نیست،خداجونم ممنون بابت همه چیز❤ 
دکمه روشن رو بزن،بعدتایمی ک میخوای بزنی رو بزن بعد یه دکمه داره بغلش نوشته یک دوم اونوبزن بعد استارت ...

ممنون ❤️

خانومی من ماشین ظرفشوییم بوش ترکیه هست بعد با برنامه اوتو و نیم شور گذاشتم ظرفای غذای ماکارونیمو بعد از 20 تا ظرف 7 الی 8 تاشون بازم روغنی مونده بود و چندان تمیز نشده بودن! میگم راهکارش چیه که ظرفها رو خوب بشورن؟

دکمه روشن رو بزن،بعدتایمی ک میخوای بزنی رو بزن بعد یه دکمه داره بغلش نوشته یک دوم اونوبزن بعد استارت ...

خانومی من ماشین ظرفشوییم بوش ترکیه هست بعد با برنامه اوتو و نیم شور گذاشتم ظرفای غذای ماکارونیمو بعد از 20 تا ظرف 7 الی 8 تاشون بازم روغنی مونده بود و چندان تمیز نشده بودن! میگم راهکارش چیه که ظرفها رو خوب بشورن؟

2738
خانومی من ماشین ظرفشوییم بوش ترکیه هست بعد با برنامه اوتو و نیم شور گذاشتم ظرفای غذای ماکارونیمو بعد ...

یه وقتا پیش میاد که ظرفارو بعضیاشو‌خوب نشوره ممکنه بهم چسبیده باشن یا بد چیدی قرص که استفاده میکنی چیه؟

یه وقتا پیش میاد که ظرفارو بعضیاشو‌خوب نشوره ممکنه بهم چسبیده باشن یا بد چیدی قرص که استفاده میکنی چ ...

قرص fairy

میگم ظرفا رو چقدر باید نزدیک چید من بلد نیستم؟ میشه عکس از چیدمان ظروفت توی ظرفشویی برام بفرستی؟

یعنی بشقاب ها به هم چسبیده باشن مشکلی نداره؟

نباید به هم کامل چسبیده باشن در حد یه بندانگشت فاصله باید باشه که اب رد بشه وگرنه کثیف میمونن قبل گذاشتن هم حتما اشغال توشو بگیر طرف هارم خشک نزار توش مثلا غذا روش خشک شده باشه

نباید به هم کامل چسبیده باشن در حد یه بندانگشت فاصله باید باشه که اب رد بشه وگرنه کثیف میمونن قبل گذ ...

خب گه غذا روش خشک شده باشه باید چه کنم؟

بنظرم خیلی آب مصرف میشه اینجوری

آخه جای بشقابی ها جوریه که اگه بخوای کامل پشت هم بزاریشون قطعا به هم خیلی نزدیک میشن اگه هم بخوام یکی در میون بزارم که سریع ظرفشوییم پر میشه

تازه ما فقط دو نفریم بعدا که مهمون اومد یا تعداد زیادتر شد پس این یعنی جوابگو ما نیس؟!

خب گه غذا روش خشک شده باشه باید چه کنم؟ بنظرم خیلی آب مصرف میشه اینجوری آخه جای بشقابی ها جوریه که ...

ظرف شویی رو براساس مصرف و‌تعداد میخرن برا شما چند نفره هست؟

وقتی خشک هستن کمی اب بریز روش تا خیس بخوره بعد بچین تو دستگاه

2706