1147
1292

برنامه نصف شور من تا حالا استفاده نكردم يادم رفته چه جوريه و كدوم سبد بايد ظرف بچينم لطفا هركي وارده راهنمايي كنه

ماشين من سري ٦ سه سبده 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

مشخصه ک کجاباید چی چیده شه،سبد قاشقا جای لیوان وهمه چیش مشخصه قابلمه هاروهم ک باید طبقه پایین بچینی

انـــارگُــل💐یه خونواده خوشبخت چیزی جز بهشت زود رس نیست،خداجونم ممنون بابت همه چیز❤ 
مشخصه ک کجاباید چی چیده شه،سبد قاشقا جای لیوان وهمه چیش مشخصه قابلمه هاروهم ک باید طبقه پایین بچینی

اونو ميدونم عزيزم

من منظورم برنامه نصفه شورشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

اونو ميدونم عزيزم من منظورم برنامه نصفه شورشه

دکمه روشن رو بزن،بعدتایمی ک میخوای بزنی رو بزن بعد یه دکمه داره بغلش نوشته یک دوم اونوبزن بعد استارت،ظرفارم مثل همیشه بچین

انـــارگُــل💐یه خونواده خوشبخت چیزی جز بهشت زود رس نیست،خداجونم ممنون بابت همه چیز❤ 
1291
دکمه روشن رو بزن،بعدتایمی ک میخوای بزنی رو بزن بعد یه دکمه داره بغلش نوشته یک دوم اونوبزن بعد استارت ...

ممنون ❤️