2726
مث من دقیقا 

😃😃یادش بخییررر . چقد جووووج بودیم😁

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
منم ۱۷ سالم لود همسایمون بود😎😍

نمیدونم چراازت خوشم میاد کنجکاوم واست همیشه😁😁

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو زلزله سال ۹۱ تبریز ‌. از ترس رفتیم شهرستان خونه مادربزرگم اونجا از سرکنجکاوی بادخترا جمع شدیم مزاحمش شدیم و‌اقرار به عاشقی کرد منم بعد شش ماه عاشقش شدم . البته پسرعمم بود ولی تااون روز زیاد نمیدیدم به چشمم نمیمود 

منم۱۷سالم بود تو راه مدرسه منو دیده بود ولی من اصلا نمیشناختمش خودش شماره مو پیداکرده بود منم بعد۳ماه جوابشو دادم الانمم ۴ساله ازدواج کردیم عاشقشمممم نمونه ست😍😍😍😍😍😍

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
وووی چه بچه بودی هفده سالگی ازدواج کردی؟ پایدار باشید❤❤❤

نههههه  عزیزم فقط عاشق شدم.. ۲۱ سالگی عقد کردم 😊

شمام همینطور❤❤❤

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
نمیدونم چراازت خوشم میاد کنجکاوم واست همیشه😁😁

وووییی مرسی😍 منم ازین به بعد نسبت به تو کنجکاوم 😉

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

[QUOTE=85559497]منم۱۷سالم بود تو راه مدرسه منو دیده بود ولی من اصلا نمیشناختمش خودش شماره مو پیداکرده بود منم بعد۳ما ...[/QUOT

ژووون که پایدار باشید عشقولی😀😀💚💚💞💞💖💖

الا چن سالت ؟

دو ماه دیگه ۳۲م تموم میشه😁متولد ۶۶

2706