2410
2553

۱۷ سالم بوود .. تو راه پیش دانشگاهی .. عاشقم شد😃البته خودش ک میگفت تابستون قبلشم منو دیده بوود 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

با اينكه دوسش دارم ولى بعضى وقتا ميگم لعنت به اون روزى كه ديدمش

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
۱۷ سالم بوود .. تو راه پیش دانشگاهی .. عاشقم شد😃البته خودش ک میگفت تابستون قبلشم منو دیده بوود  ...

منم ۱۷ سالم لود همسایمون بود😎😍

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

توی دانشگاه برای یه پروژه ایشون گفتن میخواید شماره منو داشته باشید سوالی داشتید بپرسید دیگه شماره گرفتن همانا و به دام عشق افتادن همانا

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2714

بعد از عروسی یکی از اقوام نشسته بودم رو صندلی و منتظر بقیه که بیان و با دختر داییم بازی میکردم که چشم تو چشم یه اقا پسر خوشتیپ شدم 

که بعدا فهمیدم فامیلیم اما تا به حال ندیده بودمش😜

14 هم عقدمونه😍

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

دو سه بار تو خواب باهاش اشنا شدم خیلی ژذاب بود وقتی میخندید دندان هایش مثل مروارید میدرخشید و قدی چون درخت چنار داشت با چشمانی به سیاهی شب  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

پسرداییمه 😍

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
منم ۱۷ سالم لود همسایمون بود😎😍

😊😊😊

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2706