2737
2734
عنوان

بياين يه سوال کاربردی

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 25 پست
حاشیه هاش خیلی زشته یا دست دوز نیست که زود نخ میشه تا بالا میاد یا کج و معوج دوختن

نه اونی که شما میگی نخی ها هستن که البته اونا هم جنس خوبشون قشنگن، نخ و ابریشما عین ابریشم هستن، دور دست دوز و خوشگل

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میترسم بهم فرو بشه😆

بذار بشه صد و هفتاد تومن روسری نخریدم که عین خرچنگ کله ام رو کج بگیرم که نیفته :((

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731
باورتون  میشه همین که خوندم قط شد؟🌷🌷🌷🌷

آیت الکرسی معجزه میکنه

حاجت داری ،آیت الکرسی

واسه شادی روح در گذشتگان، آیت الکرسی

ترس داری ،آیت الکرسی .

من هر شب میخونم و اینطوری خیلی راحت میخوابم😊

آیت الکرسی معجزه میکنه حاجت داری ،آیت الکرسی واسه شادی روح در گذشتگان، آیت الکرسی ترس داری ،آیت ا ...

آره آیت الکرسی زیاد میخونم و صلوات.پشت فرمون مخصوصا.نذر آیت الکرسی زیاد میکنم.الان ی مشکلی پیش اومده واسه چندنفر که ۵۰۰ تا آیت الکرسی نذر کردم واسه حل شدن مشکلشون به دست خدا.شمام دعا کنید به حاجتم برسم.شاید ۱درصدش واسه خودم باشه.

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2738

سلام شرمنده میشه یه سوالی بپرسم، ربطی به این تاپیک نداره در مورد رنگ کردن کاشه؟

ببخشید شما توی یه تاپیکی گفتهه بودین میشه کاشی رو رنگ کرد، منم میخوام کل کاش های دیوارای آشپزخونه رو رنگ کنم، میشه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی توی نت سرچ کردم، به نتیجه مطمئنی نرسیدم. نمی خوام خیلی هزینه کنم.

ممنون میشم جواب بدین.سپاااااااااااس😛😉☺💐💐💐

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
سلام شرمنده میشه یه سوالی بپرسم، ربطی به این تاپیک نداره در مورد رنگ کردن کاشه؟  ببخشید شما ...

سلام عزیزم نمیدونم به خدا اصلا یادم نیست ولی فکر کنم با برچسب بشه تو نت سرچ کن ببین نمیاد چیزی

سلام عزیزم نمیدونم به خدا اصلا یادم نیست ولی فکر کنم با برچسب بشه تو نت سرچ کن ببین نمیاد چیزی

سرچ کردم عزیزم خوعستم از کسی که این کارو انجام داده بپرسم که مطمئن تر باشم. ممنون که جواب دادی.

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤