2726
عنوان

رژیم دخترزایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2165 بازدید | 42 پست
تحت نظر دکتر بودید رژیمتونو میگم؟؟دکتر زنان داده بود؟

تحت نظر دکتر نبودم خودم همه ی چیزا رو تو نت سرچ‌کردم خودم و شوهرم انجام دادیم ک خدا نخاست 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
انشالله خدا بهت بده دخترا خیلی شیرینن من یکی دارم ۴سالشه یکی دیگه هم توراه دارم ک انشاالله ۱ماه دبگه ...

خدا نگه دار۶ براتون عزیزم برای منم دعاکنید حاجتمو بگیرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خدا نگه دار۶ براتون عزیزم برای منم دعاکنید حاجتمو بگیرم

انشالله خدا حاجت دلتو بده عزیزم .

انشالله اول سالم باشه بعدم هرچی ک‌دوس داری 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
انشالله خدا حاجت دلتو بده عزیزم . انشالله اول سالم باشه بعدم هرچی ک‌دوس داری 

انشاالله 

مرسی مهربون دعای خانومای باردار برآورده میشه لطف کردی دعا کردی تشکر😍😍😍

انشاالله  مرسی مهربون دعای خانومای باردار برآورده میشه لطف کردی دعا کردی تشکر😍😍😍

عزیزم .انشالله ک ذویی پیش خدا باشم و خدا حاجتت بده .شما هم واسه من و نی نیم دعا کن تا  سالم بغلش کنم 

برامنم دعا کنین خدا بهم یه دختر سالم وصالح وخوشگل بده🌹❤🌹🌹

عزیزم   انشالله خدا قسمتتون کنه ی دخمل سالم و صالح بهتون ببخشه

نمیدونی چند وقت قبل از اقدام برای بارداری باید اینکارو انجام بدم؟؟؟

سلام گلم، یکی دو ماه قبل بارداری، به شوهرتون غذای مانده از وعده قبل بدین، به خودتون خیلی بیشتر برسین

برای سلامتی و تعجیل در ظهور صاحبمون...
2706