2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام شنیدم باید لبنیات زیادبخوری حذف نمک و...

من اصلا لب به لبنيات نميزنم ،اما دختر دارم

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

حالا اگه نوشته بودی پسرزایی تاپیک میرفت تو پر بازدید از بس همه میاومدن وتوصیح میدادن مگه دختر چشه که پسر میخوای  وپا جهان سومی هستیم والتماس تفکر .....😂😂

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
2714
وای چه زیاد سخته شما اینکارو کردید؟؟؟یعنی رژیم برای تعیین جنسیت گرفتید؟

مگه چندتا پسر داری؟خدا تا نخاد هیچی رو بکسی نمیده مگ اینکه صلاح بدونه .

من رژیم پسر داشتم و بعد از ۳ما همه چی رو رعایت کردم و شد دختر پس مطمئن باش اگر خدا بخاد بدون رژیم هم بهت میده 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
مگه چندتا پسر داری؟خدا تا نخاد هیچی رو بکسی نمیده مگ اینکه صلاح بدونه . من رژیم پسر داشتم و بعد از ...

من تازه میخوام اقدام کنم و چون عاشق دخترم دوست دارم دختر دار بشم واسه همین ...من کلا رابطم با دختر بچه ها خوبه

من تازه میخوام اقدام کنم و چون عاشق دخترم دوست دارم دختر دار بشم واسه همین ...من کلا رابطم با دختر ب ...

انشالله خدا بهت بده دخترا خیلی شیرینن من یکی دارم ۴سالشه یکی دیگه هم توراه دارم ک انشاالله ۱ماه دبگه میاد 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2706