2733
2734
عنوان

چقد دلم میخاد پزشک شم... 😔😔

363 بازدید | 29 پست

ته آرزومه 

و ته حسادتم... 

ولی ازدواج کردم و باردارم 

فک کردین کاربری قدیمیمو تعلیق کردین دیگه نمیام یا خیلی سختم میشه!👍 من مریمی ۲۶ هستم .این کاربری مال من نبوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب تلاشت رو بکن هنوز دیر نشده که تازه ۲۲ سالته

نه 17 سالمه 

شوهرم 75

فک کردین کاربری قدیمیمو تعلیق کردین دیگه نمیام یا خیلی سختم میشه!👍 من مریمی ۲۶ هستم .این کاربری مال من نبوده

کسی رو داری بچتو نگه داره بری دانشگاه؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2738
من نمیدونم پزشکی چی داره اینهمه کشته مرده داره مث چی فقد باید درس بخونی

درااامدددد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
حالا چرا حسادت ؟؟ کسی اطرافت هست!؟ خوب ببین یکم تقصیر خودتم هست نباید انقدر زود باردار میشدی 

نه ولی خبردارم از دوستام خیلی میخونن از الان بشون میگن خانوم دکتر 

خواهر شوهر من متخصص 33سالشه هنوز داره عذاب میکشه،بچه شو نمیبینه،تازه رفته یه شهر دور از شوهر با بچه ...

من دوسش دارم 

من کم کار میکنم 😔😥

2706