2733
2739
عنوان

بیاید نظر هاتونو بگید

92 بازدید | 15 پست

یک تاپیک میخوندم یک سوالی پیش اومد برام

چرا توی خارج با وضع پوششی که دارند جز درمواردی که طرف واقعا بیمار روانیه هیچ مشکلی به وجود نمیاد ولی تو مملکت ما میگند نه پوشش تونو حفظ کنید مردها فلان و...

به نظرتون اینا همه ش وابسته به تربیت مادرها نیست؟

که پسرها رو آزاد میذارند و همش به دخترها میگند خودتونو بپوشونید

تو خارج به پسرها یاد میدند که چحوری به زن ها احترام بذارید ولی اینجا نه

فقط به دنیا اوردن پسرو افتخار میدونند البته نه همه ها

من منظورم عده ایه 

از کجا میدونی اونجا مشکلی پیش نمیاد؟

اونا ازدواج براشون معنی نداره اول بچه دار میشن بعد ازدواج میکنن

احساس کثیفی بهم دست میده

من مملک خودمون رو تو این مورد بیشتر قبول دارم 

حد و حدود تا حدودی رعایت میشه

از کجا میدونی اونجا مشکلی پیش نمیاد؟ اونا ازدواج براشون معنی نداره اول بچه دار میشن بعد ازدواج میکن ...

یعنی با صیغه همه چی اوکی میشه؟

خیانت های امروزه تو این مملکت خیلی زیاد شده

اونا انسان ترند 

من دیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونجا مشکلاتشون جور دیگه ای بروز کرده مثلا امار ازدواج فوق العاده پایین کلی دولت تشویق میکنه واسه ازدواج و بچه اوردن بازم کسی زیر بار نمیره تو فیلماشونم الان تارن نشون میدن اهمیت خانواده رو ولی خب .

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2731
یعنی با صیغه همه چی اوکی میشه؟ خیانت های امروزه تو این مملکت خیلی زیاد شده اونا انسان ترند  ...

کسی که صیغه میشه فقط برای این کارا ادم درستی نیست

خیانت هم با بی بند و باریه اونا فرق داره

اونا هم خیانت میتونن بکنن و خیلیم روش حساسن

بنظرم ما امنیتمون بیشتره 

کسی که صیغه میشه فقط برای این کارا ادم درستی نیست خیانت هم با بی بند و باریه اونا فرق داره اونا هم ...

منظورمو خوب نگفتم یعنی با گفتن چندتا جمله دونفر به عقد هم درمیاند همه چی حلال میشه؟

اصلا حلال و حرام از نظرما درسته؟

یعنی فقط ما درست میگیم

بی بند وباری یعنی چی اخه

اونجا مشکلاتشون جور دیگه ای بروز کرده مثلا امار ازدواج فوق العاده پایین کلی دولت تشویق میکنه واسه از ...

دولت تشویق میکنه برای افزایش جمعیت و... و اینکه اون ها خیلی وقته اهمیت خونواده رو نشون دادند

منظورمو خوب نگفتم یعنی با گفتن چندتا جمله دونفر به عقد هم درمیاند همه چی حلال میشه؟ اصلا حلال و حرا ...

اره دیگ حلال میشن :\

من به حلال و حرام اعتقاد دارم باعث میشه حد و مرز رعایت بشه حداقل و هر کسی نره تو بغل اون یکی نخوابه

2738
دولت تشویق میکنه برای افزایش جمعیت و... و اینکه اون ها خیلی وقته اهمیت خونواده رو نشون دادند

خب منم میگم دولت تشویق میکنه واسه افزایش جمعیت ولی  امار ازدواج پایینه. 

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
اره دیگ حلال میشن :\ من به حلال و حرام اعتقاد دارم باعث میشه حد و مرز رعایت بشه حداقل و هر کسی ن ...

یعنی یک ایه و یک جمله باعث میشه؟

مگه خارجی ها همش تو بغل این اون میخوابند!؟؟

ازدواج به چه درد میخوره آمارش؟ دونفر که همو دوست دارند انسان گونه زندگی کنند بچه دارهم بشند

والا جامعه شناسای اونورم به این نتیجه رسیدن که تنها راه که میشه خانواده سالم داشت ازدواجه نه صرفا همباشی و همخونگی.

والا جامعه شناسای اونورم به این نتیجه رسیدن که تنها راه که میشه خانواده سالم داشت ازدواجه نه صرفا هم ...

اصلا مفهوم ازدواج رو اونا مثل ما نمیدونند 

دونفر که همو دوست دارند به هم تعهد داشته باشند و انسان باشند و همو دوست داشته باشند

مبفهمید قضیه اینه مملکت ما خیلی بدتر از اوناست 

چرا؟

2706