2737
2734

دوسال پیش یه پسری اومد خاستگاریم یعنی تا باهم تو دانشگاه آشنا شدیم سریع اومد خاستگاریم گفت ترسیدم یهو یکی بیاد و از دستت بدم 

گذشت و عاشق هم شدیم البته دعوا هم زیاد داشتیم 

پدره من ادم فوق العاده پولداریه ولی اینو فقط من میدونم و خانوادم چون اصلا نشون نمیده یه ماشین خیلی مدل مایین و قدیمی و یه خونه خیلی کوچیک تو پایین شهر داریم زندگی میکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بابایه من با اینکه خیلی پولداره ولی هیچی برایه ما خرج نمیکنه 

بزارید اینجوری بگم که عمق فاجعه رو بفهمید حتی اگر مریضی شدید داشته باشیم پوله دکترو یا نمیده یا با هزااااار جور دادو بیداد و منت میده 

ولی ازونطرف من فهمیدم که زن بازی میکنه و رابطه جنسی داره و با یه دختری که شاید ۳۰ سالشم نباشه رابطه عاشقانه داره که مطمعنم اون بخاطر موقعیت اجتماعی بابام اومده سراغش 

کلیییییی برا اونا خرج میکنه اینو تو چتاش فهمیدم ولی هموز نه به روش اوردم نه مادر و خواهرم گفتم

این پسره تو یه جایی کار میکنه که کل حقوقش ۲ تومن بیشتر نیست 

ولی از ۲ تومن حقوقش ۵۰۰ قسط میده ۵۰۰ برایه اجاره خونشو خورد و خوراکش و کرایه ماشینش برمیداره 

یه تومن هرمااااه برا من خرید میکنه 

اوایل فک میکردم چقد ولخرجه ولی بعد ها دیدم نه بابا این همه رو برا من خرج میکنه برا خودش هیچی نمیخره 

یعنی من تو این ۲۱ سال زندگیم پدرم که ۲۰ میلیون حقوقشه برام یبار یه کتونی مارک نخرید یبار یه طلایه کوچیک نخرید خیلی جاها منو نبرد ولی این اقا با حقوق ۲ تومنش همه ی اینکارارو بی منت برام کرد و همیشه میگه من برایه تو کار میکنم 

به مامانت بگووو دلش رو به چیه این ادم خوش کرده هم خیانتکاره هم خسیس و بداخلاق

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706