2726
عنوان

بخاطر چاقي خودمو لايق عشق نميدونم..

879 بازدید | 76 پست

"صرفا درد دل"خانما اصلا نميتونم با اين قضيه كنار بيام..ميدونم بايد خودمو بپذيرم و دوست داشته باشم اما نميتونم..

تو تاپيكاي قبليمم گفتم..قدم ١٦٦-١٦٧ عه با وزن ٦٥-٦٦...ورزشم ميكنم ولي بخاطر كنكور ارشد فعلا قطعش كردم تا بعد ارديبهشت..

اصلا اندام زنانه ندارم..نه سين ه نه باس ن..همين چيزيم كه دارم افتاده اس😭چهرم خوبه..اما بدنم افتضاحه..بازوهام بزرگه..بدترين جاي بدنم..از همسرم خجالت ميكشم..وقتي ازم تعريف ميكنه خودمو لايق نميدونم..حس ميكنم حقم نيست كه ازم تعريف بشه..فكر ميكنم اون چون بدن فرد ديگه ايو اينجور نديده از من خوشش مياد..يكبار تو از دهنش در رفت گفت من از سين ه بزرگ خوشم مياد..اولش هيچي نگفتم و نوازشش ميكردم با خودم ميگفتم اين بيچاره چه گناهي كرده كه زنش اين مدليه..بعدش ولي به خودش اومد و كلي معذرت خواهي كردو..يجورايي نسبت ب تعريفايي ك ازم ميكرد بي اعتماد شدم..درست همون موقعي كه داشت باورم ميشد واقعا از من خوشش مياد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اعتماد به نفست صفره و دوست داري خودت رو تحقير كني مشكل مغزته و روانته نه هيكلت 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
وزن ايده الم ٥٩ عه..ببين خيلي چاق نيستم ولي بد هيكلم

عزیزم بنظرم وزنت خوبه اعتماد بنفس نداری بده من اضافتو 😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

اجی چی میگی؟

زن انریکه رو دیدی؟

زن محسن افشانی رو دیدی؟

زن نیک بیتمن رو دیدی؟

le le ponsرو میشناسی؟

شوهر لزلی منو دیدی؟

شوهر کایلی جنرو دیدی؟

شوهر کیم کارداشیانو دیدی؟

ملیسا مک کارتی رو میشناسی؟

ادل رو میشناسی؟

مگان ترینر رو میشناسی؟

مگه همه چی به اندامه ؟مگه همه چی به ظاهره؟

کاربری قبلیمو ترکوندم.نپرس چرا. 
2706