2733
2734
عنوان

اندومتریوز

185 بازدید | 10 پست

من هم شانزده ساله براین درد مبتلام دوبار عمل کردم دوبار لقاح دوازده ساله ازدواج کردم و از دردش خسته شدم دیگه اونقدی ب فکر بچه دار شدن نیستم که ب فکر دردامم

لعنت به اندومتریوز که تمامه ارزوهام و نابود کرد.من درد جسمی با اندومتریوز ندارم اما درده روحی کشیدم

سلام دوستان منم مشکل شما رو دارم نزدک به 6 سال و نیم 

دکترای زنان که اصلا درمانی نمیشناسنو فقط لاپارا رو پیشنهاد میدن یا قرصای ضد بارداری و باردار شدن .....

من 6 سال دنباله درمانم و الان دیگه اخرای درمانمم بلاخره جایی رو ک میخواستم پیداکردم درسته خیلی درد کشیدم و همه جارو امتحان کردم ولی بلاخره دارم درمان میشم

ی سالی میشه با دکتر طب اسلامی اشنا شدم راستش اصلا امیدی نداشتم و کاملا نا امیدانه کاراشو انجام میدادم ولی سونویی که دادم کیست سمت چپم رفته بود و سمت راستمم کوچیک شده بود  بعد انرزی گرفتم و بهتر انجام دادم 

کارایی که ازم خواست برا سه ماه اول این بود که غذاهای سرد بذارم کنار مخصوصا لبنیات و دوغ و ماست چون اندومتریوز طبغش سرد و تره و بجاش غذاهای گرم بخورم و اغذاهای سرد تشدیدش میکنن و درد پریودی رو خیلی زیاد میکنه  

و گفت بغیر پریودیم و سه روز بعد از پریودی دوتا کار رو هر روز انجام بدم جوشونده رازیانه و بادکش با روغن زنجبیل (دور ناف بخصوص زیر شکم ) بعد سه ماه رفتم و زالو مثلث رحم انداختم بعد دوماه نوبت دوم زالو تخمدان  الانم یه قرص و شربت داده مصرف کنم ایشالا بعدشم میخوام باردارشم برام دعا کنین ایشالا شمام همین کارارو بکنید خوب بشین 

ببخشید زیاد شد سوالی داشتید در خدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانومای گل بهتون پیشنهاد میکنم برید مرکز مام ، خیلی مجهز و پیشرفته ست حتی از خارج هم واسه درمان میان اونجا ، دختر خاله ی منم بعد از سالها دوادرمون و اینور اونور رفتن بالاخره تونست توو همین مرکز نتیجه بگیره خداروشکر ،من خودمم چند ماهیه تحت درمانم و خیلیم راضیم،انشالله به امید خدا مشکل هممون حل بشه

2738