2726
دلمو لرزوندی عزیزدلم من کسی نیستم امام زمان رو قسم میدم بحق مادرش فاطمه س که با دل پاکش و از ته دل ب ...

قربون دلت برم من

مرسی واسه دعای خوبت

ممنون که ما رو شریک کردی

😍😍😍😍😍😍😍

خدایا شکرت❤️
به عشق امام زمان (عج) ۱۴ بار میخونم .ان شاءالله ک همه حاجت دارا مخصوصا استارتر عزیز حاجت روا بشیم .

فدای تو عزیزدلم عاشق جمله ات شدم...به عشق امام زمان عج ...ان شاالله که اقا هم به عش شما و دل پاکت حاجت مارو از خدا برامون بخواد🌹🌹❤❤

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم خيلي دلم شكسته 😢😢😢 انقدي كه نميتونم گريه كنم  الكي ميرفتم تو تاپيك ها  حوصله &nb ...

فدای دله شکستت برم من خدا تو دلای شکسته اس گل نازم یکی بخون چه اشکال داره امروز ۴ شنبه اش امیدوارم که همه ییییییی مشکلاتت حل بشه بحق امام زمان عج توکلت به خدا باشه بخصی از ثواب دعا نذر حاجت شما ان شاالله🌹🌹❤❤

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
منم یک بار میخونم. به امید حاجتروایی همه عزیزان

ان شاالله حاجت روایی خودت مهربون ممننونم🌹🌹❤❤

خیرررررر ببنی عزیزدلم تا جمعه فداتشم...التمااس دعا ...حاجت روا بشی مهربون🌹🌹🌹❤❤

منم یکی میخونم دعام کن حاجتمو بگیرم بحق دوتا شهید عزیزمون که به من خیلی لطف داشتن 

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤
2706