2737
2734

تکرر ادرار دارم...ادرارم غیر ارادی چند قطره خارج میشه اگه نرم

حدود یک ماهه اینطوری شدم

واژنم هم عفونت داره فک میکنم عفونت قارچی باشه

هرچی زنگ میزنم بیمارستان نوبت بگیرم نمیشه

کسی تجربه مشابه داره؟؟؟

نوبت نمیخادک برویه قوطی بگیرخودازمایشگاه ازمایش ادراربده ۱۵تومنه گمونم مشخص مبشه باکتری داره یانه بعدش ببردکتراگ مثبت بودبهت ۱۰روزچرک خشک میده خوب میشه 

وخدایی که بشدت کافیست

علائمت درسته 

عفونت واژن خارش داره 

ولی عفونت ادراری خارش نداره 

با یه عطسه هم ممکنه چند قطره ادرار بیاد ...

رنگ ادرار به سمت زرد میره 

حتما آب فراوان بخور زیاد 

داروشو میتونی بری داروخانه بگیری یه بسته قرص میدن ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
علائمت درسته  عفونت واژن خارش داره  ولی عفونت ادراری خارش نداره  با یه عطسه هم ممک ...

عفونت قارچی واژن رو تقریبا مطمئنم که دارم...ولی خیلی نگران وضعیت دفع ادرارم هستم...تا الان این اتفاق برام نیفتاده بود یک ماهه اینجوری شدم که ادرارم میاد چند قطره😣دائما هم میرم ادرار میکنم به فاصله کمی دوباره احساس دفع دارم

عفونت قارچی واژن رو تقریبا مطمئنم که دارم...ولی خیلی نگران وضعیت دفع ادرارم هستم...تا الان این اتفاق ...

عفونت ادراری هم داری 

که مثانه از عفونت نمیتونه ادرار رو کامل خارج کنه 

یا همش حس پر بودن داری ...

درمانش راحته نترس 

اگه الان نمیتونی بری دکتر 

فعلا برو داروخانه پزشکش بهت دارو بده ..

اگه متاهلی 

برا عفونت واژن ترشح هم داری یا نه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738
واژنم سوزش و خارش داره...ولی مجرای ادرارم سوزش نداره...فقط تکرر ادرار شدید و خارج شدن غیر ارادی ادرا ...

خب اول عفونت واژنتو باید دکتر بری البته داروخانه بری بهت دارو میده عفونت ادرارم داری اونم دارو میده 

عفونت ادراری هم داری  که مثانه از عفونت نمیتونه ادرار رو کامل خارج کنه  یا همش حس پر بود ...

درسته ...الان تو نیم ساعت شاید ده بار رفتم دستشویی...همش حس دفع دارم...یوقتایی از روز مث الان شدیدتر میشه...

اره ترشحات سفید یا پنیری بدون بو..اطراف و بیرون واژن هم خارش داره و قرمزه

درسته ...الان تو نیم ساعت شاید ده بار رفتم دستشویی...همش حس دفع دارم...یوقتایی از روز مث الان شدیدتر ...

برو داروخانه این دارو رو بگیر 

پماد واژینال کلوروتیمازول 

اگه درست نوشته باشم 

با کرم ان ان صد 

بری ماما هم همینو میده ...

ولی عنبرنسارا هم دود کنی عالیه 

یه دامن بپوش بعد عنبرنسارا بزار توی اسپند دود کنی با یکم اسپند و خاکشیر اگه داری بزار روی اجاق تا داغ شد دود داد بگیر زیرت

همه عفونت میریزه بیرون حتما بعدش نوار بهداشتی بزار 

ببخشید مجاری ادراریت باز میشه 

ممکنه همون لحظه دود بدی ادرارت بیاد پس نترس...

یا 

یه آب جوش درست کن بزار خنک تر بشه 

نمک بریز توش 

بعد بریز لگن 

برو توش بشین بیست دقیقه ...

درسته ...الان تو نیم ساعت شاید ده بار رفتم دستشویی...همش حس دفع دارم...یوقتایی از روز مث الان شدیدتر ...

حتما پارچه نخی بردار خودتو خشک کن 

یا این پارچه قدیمی ها میگفتن کهنه بچه بخر عالیه...دستمال کاغذی خودش عفونت زاست ...

برو داروخانه این دارو رو بگیر  پماد واژینال کلوروتیمازول  اگه درست نوشته باشم  با ...

کلوتریمازول اصلا نزدم تا حالا...ولی تریامسینولون ان ان رو امتحان کردم...خوبم میکنه ولی موقتی...ببخشید بعد از رابطه دوباره شدید میشه عفونتم

عنرنسارا هم دارم حتما انجام میدم ..ممنون

کلوتریمازول اصلا نزدم تا حالا...ولی تریامسینولون ان ان رو امتحان کردم...خوبم میکنه ولی موقتی...ببخشی ...

پس یه دکتر برو عزیزم

اگه بعد رابطه باشه احیانا هر دو باید دارو بخورید قرص میدن برا هر دو تاتون ...الان یادم نی اسمش

2706