2726
عنوان

حجاب در خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 2818 بازدید | 65 پست

این دیگه شورش دراورده اما شاید دامادشون میشناسه ادم کثیفی باشه که میگه چادر بپوش اما درکل همیشه فاصله و حجابت با برادرشوهر و مهصوصا شوهرخواهرش شدید حفظ کن

عزیزترین کسم نابودم کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه ادم جلو فامیل حجاب میکنه 😶

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
2728
اگه در کل محجبه و چادری هستین و همسرت اونجوری شما رو دیده و پسندیده الان حق با ایشونه.

من محجم و چادریم اما تو خونمون و تو خونوادمون جلوی شوهر خاله و... با مانتوییم و حجاب کامل اما ن چادر خیلی سخت میگیره

این دیگه شورش دراورده اما شاید دامادشون میشناسه ادم کثیفی باشه که میگه چادر بپوش اما درکل همیشه فاصل ...

واقعا فاصلن حفظه فقط میگم چادر ن میگم چرا خواهرات چادر سر نمیکنن میگه اونا شوهر دارن منم شوهر توام دوست ندارم بی چادر باشی 

مگه ادم جلو فامیل حجاب میکنه 😶

اگه مسلمون باشه اره، کجاش عجیبه

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706