2410
2553
عنوان

حجاب در خانواده همسر

2816 بازدید | 65 پست

شماها حجابتون تو خونواده چطوریه؟حجاب خواهر شوهر یا جاریتون چطوریه؟هرجور اونا باشن شمام اونجورین؟من نامزدم خواهراش تو خونواده مانتویین اما نامزدم ب من میگه باید چادر سرت کنی حتی جلو دامادامون!تو خونه خیلی سخته چادر سر کردن بخدا😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

درباره پوشش و اعتقادات و نحوه معاشرت ها ؛  از روز اول  واضح و مشخص و با جزئیات  صحبت کنید  و سنگ ها رو  وا بکنید 

و الا میشه اول اختلاف و کدورت خدای نکرده 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2714

من راحتم استین کوتاه شلواربیروسری 

اونام راحتن کلاکسی ب کسی کارنداده ازنظرلباس وحجاب اینا

چادرتوخونه اخه چ حرفامیزنه اگ خودت اینمدلی نیستی قبول نکن اصلا

وخدایی که بشدت کافیست

نامحرم هر جا که باشه نامحرمه.همونطور که بیرون حجاب کامل دارم جلوی برادرشوهرمم همونطورم.و الحمدلله خانواده همسرم کاملا یکدست و همرنگ همند.هیچ اختلاف عقیده ای ندارند و چه بسا از من بیشتر رعایت میکنند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706