1147
1341
عنوان

حجاب در خانواده همسر

759 بازدید | 65 پست

شماها حجابتون تو خونواده چطوریه؟حجاب خواهر شوهر یا جاریتون چطوریه؟هرجور اونا باشن شمام اونجورین؟من نامزدم خواهراش تو خونواده مانتویین اما نامزدم ب من میگه باید چادر سرت کنی حتی جلو دامادامون!تو خونه خیلی سخته چادر سر کردن بخدا😔

من حجاب ندارم جلو شوهرخواهرشوهرم

خود خواهرشوهرمم چون نامحرم نداریم راحته

پسر داشتن حس شیرینیه , دنیای کودکانه پسرونش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده  98/4/4  

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

درباره پوشش و اعتقادات و نحوه معاشرت ها ؛  از روز اول  واضح و مشخص و با جزئیات  صحبت کنید  و سنگ ها رو  وا بکنید 

و الا میشه اول اختلاف و کدورت خدای نکرده 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1307

نامحرم هر جا که باشه نامحرمه.همونطور که بیرون حجاب کامل دارم جلوی برادرشوهرمم همونطورم.و الحمدلله خانواده همسرم کاملا یکدست و همرنگ همند.هیچ اختلاف عقیده ای ندارند و چه بسا از من بیشتر رعایت میکنند.

پاسخگویی به سوالات شرعی .  امام رضا(علیهالسلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1288

این دیگه شورش دراورده اما شاید دامادشون میشناسه ادم کثیفی باشه که میگه چادر بپوش اما درکل همیشه فاصله و حجابت با برادرشوهر و مهصوصا شوهرخواهرش شدید حفظ کن

عزیزترین کسم نابودم کرد

مگه ادم جلو فامیل حجاب میکنه 😶

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
اگه در کل محجبه و چادری هستین و همسرت اونجوری شما رو دیده و پسندیده الان حق با ایشونه.

من محجم و چادریم اما تو خونمون و تو خونوادمون جلوی شوهر خاله و... با مانتوییم و حجاب کامل اما ن چادر خیلی سخت میگیره

1335