2726
عنوان

تولد بچم چکار کنم

143 بازدید | 9 پست

پس فردا تولد پسرمه خونمون کوچیکه شوهرم میگه خونه مامانش تولد بگیریم جاریم هم همینکار کرد موندم چکار کنم نمیخوام منت مادرشوهرم سرم باشه راهنمایی کنید 

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉

فقط خونه خودت بگیر تولد بچته.عادت نده شوهرت رو ب اینکار .هرچقدرم کوچیک باسه اما خونه خودته.

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

خونه خودت بگیر آدم کم دعوت کن

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چع منتی اگه میخای مهمونا رو هم سوار نشن و تولدت ب نحو احسنت برگزار شع چع ایرادی داره فقط خونه رو مث ...

میترسم فردا توقع های بیشتری ازمون کنن چون اونجا بگیریم

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉

ی مهمونی اسم گذاشتن بچم پدر شوهرم راضی نشد اونجا بگیریم ماهم کلا نگرفتیم کاش هممون خونه های بزرگ داشتیم منت نمیکشیدیم

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

فرقی نداره بابا،اگه بچتودوس دارن  چه منتی اخه،،،من خونه خودم به دلایل دیگه میخوام براپسرم تولدبگیرم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔