2733
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون قهر کرده

359 بازدید | 28 پست

بچه ها من باردارم بعد تو کل بارداریم مادرشوهرم هیچ کاری واسم نکرد البته واقعا توقع ندارم از هیچکس خودم یا غذا میپزم یا از بیرون میخرم کارای عیدمم کارگر گرفتم خورد و ریزه هارم شوهرم انجام داد بعد بعصی روزها هم مامانم غذا میپخت میداد یعنی بگم مادرشوهر هیچی ها هیچی نه کمک نه غذا بازم میگم من توقع نداشتم ازش حالا تو دید و بازدیدای عید شنیده بودم از بقیه که پشتم حرف زده که اره الکی ادا در میاره و بعضی چیزای دیگه منم با شوهرم دعوای بدی کردم شوهرم میگفت تو حساسی و اون منظوری نداشته خلاصه قشنگ زن حامله ۳ روز عصبی بودم بعد یبار تو یه مجلس رفتیم اول ندیدمش بعد که دیدمش از شدت اعصبانیت سلام نکردم اما خداحافظی کردم باز یه مجلس دیگه خیلی سلام خشک کردم الان مادرشوهرم دو روزه یه زنگ نزده اینا کلا دائم مهمونین یعنی مارو نمیگن ؟ قهره یعنی ؟ واسم مهم نیس که قهره بهتر اما میخوام ببینم اگه قهره باز دیدمش محلش ندم چون حوصله ناز کشیدن ندارم بی اعتنایی کنه بدتر بی اعتنایی میکنم 

تیکر تولد دختر نازنینمه 

والا این کینه های تو دلت،بیشت به نینی آسیب میزنه

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

والا چی بگم

ما که  تو دل ایشون نیستیم

ولی کلا هرموقع کم کاری و کم محلی دیدی سریع بچزون طرفو

وگرنه یه عمر حرص میخوری ک چرا فلانی بهم بد کرد

حرص نخور حرص بده

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2738
والا چی بگم ما که  تو دل ایشون نیستیم ولی کلا هرموقع کم کاری و کم محلی دیدی سریع بچزون طرفو ...

منم دقیقا همین و میگم شوهرمم هیچی نمیگه نه طرف منه نه اون 

تیکر تولد دختر نازنینمه 

خوبه شانس داری والا

محلش نمیدی زنگ نمیزنه شوهرتو پر کنه یادش بده بیوفته به حونت

من اگه از گل نازکتر به مادرشوهرم بگم سه سوته قبرم کندست

ببین باز چقدر شعور داره راپورت نمیده

مادر شوهر من خیلی بی شرفه

خوبه شانس داری والا محلش نمیدی زنگ نمیزنه شوهرتو پر کنه یادش بده بیوفته به حونت من اگه از گل نازکت ...

واقعا ادم کم حرفیه نه عززم زنگاشو اوایل ازدواج زد شوهرم که پر میشد من تلفن و برمیداشتم میافتادم به جونش محترمانه ها بعدشم شوهر من زیاد محل نمیده به حرفاشون 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2706