2737
2734
عنوان

خيانت شوهرم با دختره ي عوضي

| مشاهده متن کامل بحث + 3242 بازدید | 149 پست
گلم من شوهرم  هزار تا راز داشت تو زندگیش از تهدید بگو کردم حتی این واسه دخترا پیام میداد .اصلا ...

آخی عزیزم جدا  شو راحت کن خودتو 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله درست میشه گلم ناراحت نباش 

خونواده هاتون خبر دارن ؟

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2731
انشالله درست میشه گلم ناراحت نباش  خونواده هاتون خبر دارن ؟

نه در جريان نيستن

اگه خانوادم ميفهميدن نميذاشتن يه لحظه هم باهاش بمونم

اخه برادرم هميشه ميگه با همه چيز مرد ميشه ساخت جز خيانتش 

نه در جريان نيستن اگه خانوادم ميفهميدن نميذاشتن يه لحظه هم باهاش بمونم اخه برادرم هميشه ميگه با هم ...

خونواده خودش خبر ندارن ؟

نه نگفتم بهشون

اهان میخواستم اگه مثلا پدرشوهرت خبر داره از شوهرت امضا بگیره که دیگه از این غلطا نکنه 

2738

به نظر من قابل بخشش نيست اصلا. بعضي مردا هر گلي براشون يه بويي داره. سيري ناپذيرن. ذات ادم عوض نميشه . اگر اين قدر بي وجدانه با وجود داشتن زن ميره سراغ اين كارا پس ذات خوبي نداره. اگرم با شما خال نميكنه و خوشش نمياد و حال خوبي نداره بايد اون طلاق بگيره و بره سراغ اون كسي كه ميخاد. بودن دو زن تو زندگي يه مرد چه توجيهي ميتونه داشته باشه اخه

2706