2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گوشت رو با پیاز و سیر( آبشون بگیر ) نمک و یکم جعفری خشک شده یا تازه و فلفل سیاه ورز بده قشنگ نیم ساعت ورز بده بعد داخل سینی یه نایلون پهن کن و مواد رو  به شکل مستطیل بریز  روش گردو خردشده و زرشک بریز بعد از  یک طرف لبه با نایلون  رول کن قشنگ دو طرف رول رو ببند و بزار نیم ساعت تو یخچال باشه بعد تو ماهیتابه دو طرفش سرخ کن خیلی نزار سرخ بشه  بعد سسش آماده کن بزار تو سس با حرارت کم بپزه...نوش جون

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.

برا سس من پیاز و سیر و فلفل دلمه ای قرمز و گوجه رو سرخ میکنم یکم رب گوجه میزنم بعد یکم که خنک شد میریزم تو مخلوط کن بعد میریزم کنار رولت 

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.

اگه میخوای تو برش قشنگ بشه یه برش هویج هم بزار خام باشه تو حرارت پخته میشه خودش 

2738