2726

الان سه روزه پانسمان دارم باید باز کنم 

کار خاصی شستشوی خاصی داره ؟

از مراقبتاش بگید  بازش که کردم دوباره پانسمان باید کنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگه دکتر و بیمارستان نگفته؟ بستگی به نخ دوخت هر کی باید یه کاری کنه. 

به من گفته بودن هر روز حمام کن جای زخم رو با سشوار خشک کن. بعد پانسمان موقت می‌زدم تا ده روز. تا چهل روزم دکترم گفته بود شورت یه بار مصرف بپوش. 

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
2728

نه فقط تا بخیه هات رو بکشی یه گاز روش بزار بمونه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

منم خودم سزارین کردم هرشب باندشو عوضکن با ضدعفونی بده همسرت بشوره دوباره روشو ببند سر ده روز که بخیه رو بکشی خوب شده زیادم راه برو که برات خوبه یبوست نمیگیری

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان  

فقط اشتباه منو نکنیا من سر دخترم خیلی مواظب بودم عفونت نکرد جاشم خیلی کم موند ولی سر پسرم دوجاش سوراخ بود عفونت کرد از بس بی اعتنایی کردم.زیاد نشین بیشتر دراز بکش که روی هم جوش نخورن.بتادین نزن که بدتر تازه نگه میداره زخمشو از حموم دراومدی با سشوار حسابی خشکش کن بچتم تا موقعی که بخیتو بکشی زیاد بقل نکن راه رفتن هم خیلی خوبه اینارو رعایت کنی عفونت نمیگیری فقط جاشو خشک نگه دار حتما

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
2706