2726

خودم شوهرم خیلی بچه دوس داشت،،،بی بی چکو دیدباورنمیکرد عوضی میگف حتمااسهالی😂دوخط افتاده باورم نداشت رفت دوتابی بی گرفت یکیشو همون موقع یکیشوفرداش زدم که بازمثبت بودودوروزبعدازمایش که وقتی پرسیدگفتن مثبته همونجابغلم کرد😍🙈کلی خوشحال شدو زنگ زددوستاش وکل فک وفامیل خبرداد،،،براشماهاچی؟درضمن انشالله این لحظه توصیف نشدنی قسمت همه منتظرا بشه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

عزیزم الان بارداری ؟

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بعد سه سال انتظار همزمان با وقتی که فهمیدم باردارم خونریزی کردم

شوهرم با اینکه واقعا خوشحال بود ولی چیزی بروز نمیداد که من متوجه نشم و اگه سقط شد دچار افسردگی و.. نشم 

که تو ۵ هفته هم سقط شد 

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
عزیزم الان بارداری ؟

نه خدانکنه😂😂😂براپارسالو میگم،،،یدفعه یاداون لحظه روکردم تاپیکشو زدم

نه خدانکنه😂😂😂براپارسالو میگم،،،یدفعه یاداون لحظه روکردم تاپیکشو زدم

خخخ دیونه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
با اجازه استارتر این مرضی ک من هرماه فک میکنم حامله ام و تا زمان پریودم از استرس میمیرم و زنده میشم ...

عه هممون همینطوربودیم گلم انشالله به زودیه زود خبربارداریتو میدی

عه هممون همینطوربودیم گلم انشالله به زودیه زود خبربارداریتو میدی

ن عزیزم اشتباه برداشت کردی عشقم

من میترسم یوقت ناخواسته باردار بشم  

بخاطر این استرس دارم

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
من بعد سه سال انتظار همزمان با وقتی که فهمیدم باردارم خونریزی کردم شوهرم با اینکه واقعا خوشحال بود ...

انشالله بعدی سالم میادبغلت😘

با اجازه استارتر این مرضی ک من هرماه فک میکنم حامله ام و تا زمان پریودم از استرس میمیرم و زنده میشم ...

اسمش انشاالله نزدیک شدن به بارداریه🙏🙏🙏🙏🙏

منم همینجوری بودم😂😂😂😂😂 هر ماه میرفتم آز می دادم قبل موعدم توهم همه چی هم داشتم از تهوع گرفته تا ضعف و سر درد و سینه درد و ...

همسرمم دیوونه کرده بودم!

دقیقا هم همون ماهی که اصلا انتظار نداشتم و بهش اصلا فکر نمی کردم و هیچ برنامه ای نداشتم بارداریم مثبت شد

انشاالله به زودی واقعا باردار بشی شما هم ولی مثل من بد ویار نشی❤

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
انشالله بعدی سالم میادبغلت😘

انشالله 

مرسی عزیزدلم❤

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2706