2737
2734

سلام خانومای گل

من 9 روزه از موعدم میگذره و باردارم هم بی بی چک زدم هم ازمایش ک خدارو شکر مثبت بود

حالا کمردرد شدید دارم و بعضی وقتام شکمم درد میگیره قبل اینکه بی بی چک بزنم کلی کار خونه انجام دادم ونمیدونستم ک حامله ام..... الان خیلی نگرانم علائم سقط چی میتونه باشه. افکار منفی ولم نمیکنن.دکترم فردا میاد میرم پیشش

همونlia73 سابقم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا بقول خودت افکار منفی رو ولش کن.همشو بریز دور.تو این هفته ها تنها چیزی که نشانه ی شدید سقطه خونریزی شدیده.نه اکه بینی.تازه خونریزی شدید هم همیشه منجربه سقط نمیشه.

بعدم تو بارداری هر کاریت بشه طبیعیه.من که میگم بمیریم هم دکترا میگن طبیعیه.

پس بدون ازین به بعد حالت های عجیب غریب زیاد داری.باهمش باید کنار بیای واصلا فکر منفی نکن

منتظر سابق هستم.یک شب فکنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده بود،مدام تاپیک می ترکوند و کابری لغو می کرد.منم به خاطر یک پست چند کلمه ای که شاید یکم بوی سیاسی بودن می داد،لغو کاربری شدم.اونجا بود که جواب سوالمو گرفتم که می گفتم اینایی که لغو کاربری میشن مگه چکار می کنن و چی میگن....
2728
2738
نگران نباش فقط سعی کن استراحت مطلق باشی کارای خ نه هم بیخیال کار همیشه هست خودتو تقویت کن چیزای خطرن ...

مثلا چی بخورم ک خوب باشه برام؟ببخشید من خیلی ذوق دارم واسه بچم از همه میپرسم

همونlia73 سابقم
2706