2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره میشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم
2738
نمیخوام جدا بشم اما لجبازی بابام و شوهرم داره باعث میشه جدابشیم۲۸نوبت دادگاهمونه

وااا.چه راحت میگی!!

دادگاه یعنی برا طلاقققق!!!

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..

حق با هرکدومشونه برو باهاشون حرف بزن . مطمعن باش اگر بابات ناحق بگه با حرف تو کوتاه میاد به خاطر زندگی تو . و اگه حرف شوهرت ناحق باشه باهاش صحبت کن اگه دوستت داشته باشه کوتاه میاد

نمیخوام جدا بشم اما لجبازی بابام و شوهرم داره باعث میشه جدابشیم۲۸نوبت دادگاهمونه

بخاطر لجبازی اینکارو نکن ، خوبدفکراتو بکن و مشاوره ،من خودم جدا شدم ولی توروخدا هرچی میشه نگین طلاق ، زندگیه دیگ بالا و پایین داره

حق با هرکدومشونه برو باهاشون حرف بزن . مطمعن باش اگر بابات ناحق بگه با حرف تو کوتاه میاد به خاطر زند ...

هیچکدومشون کوتاه نمیان بابام میگه شوهرت میترسه باید بیاد به پاهام بیفته .شوهرم میگه بابات کفش فولادی بپوشه من داغ به دلش میزارم هیچکدوم به حرفم گوش نمیدن

2706